Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1334 üzenetére

    Az a vicc, hogy tényleg összefoglaltad. Fél év utn voltam benn megint az egyik budapesti irodában és konkrétan elég kihalt minden. A régi nyüzgés nincs meg, egy-két kóbor lélek sétálgat, mint valami B-kategóriás zombis horrorfilmben.

    Igazforest hozamtáblája meg egy kalap &@ߤ×-ot sem ér, ugyanis semmi köze nincs a Brokernetnek a hozamokhoz. Minden csak feltételezés. Ahogy az éves 12%os hozam is.

    Elég furcsa, hogy nekem mint exBrokernetesnek napi 3-4 olyan üzenete jön, hogy "láttam a hozzászólásodat és lenne pár kérdésem, amire jó lenne a ha tárgyilagosan válaszolnál". Az egyik ilyen szerződésből most mentünk ki 8-9 millát, egy másikból 4et. Szóval bizalom hol van itt? A válság kezdete óta mindig máshol vannak a képzések. Már 4-5 csillagos hotelekbe viszik a munkatársakat, csak hogy dolgozzanak.
    Az első kifizetések után meg szerintem a csodaszép napocska is lemegy, nyugat felé... Ahogy a BNETes meg a BRNT-s kocsik is kivonulnak innen...
    Amúgy a rendszámos dolog tényleg fura. Le lehet cserélni anélkül, hogy ne sértenéd meg a tv.t? Hiszen a rendszám a kocsihoz tartozik. És ha spec rendszámmal regisztrálják, akkor marad, nem? ;)

    Amúgy még mindig várom a Brokernettel kapcsolatos kérdéseket. Eddig is igyekeztem tárgyilagosan válaszolni, ehhez hű maradok!
    Ha valaki kíváncsi az igazságra, a Brokernet igazságára, akkor:
    Hans - a brokernetigazsaga@gmail.com

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1356 üzenetére

    xD
    Komolyan tudta előre, hogy meg fogja nyerni a kocsit? NEEEEE. xD
    Az már LOL. :D
    300.000res rezsi a kocsira? Hm megdobták egy 20 millás dzsippel? :D hehe szegény.
    Amúgy mi lett a folytatás? Ha nem lesz belőle 5ös nemtom mennyi időn belül, akkor byebye kocsi... Nálatok mi lett a folytatás?

    Az email címemre tudnál küldeni egy képet a kocsiról?
    Kíváncsi vagyok, hogy milyet kapott. Nem fogom visszamondani. Elég sok minden van már itt az én nevemen is. Emailben kb már 10 szerződést segítettem kibúvókkal megtámadni.Meg pár kollégának elmondtam a véleményem hosszabb verzióját... ;)
    Várom a képet. Meg leírhatnád, hogy a kedves feleséged mivel érdemelte ki, hogy kapjon egy ilyen kocsit. Üdv.: Hans

    Hans - a brokernetigazsaga@gmail.com

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1377 üzenetére

    Lehet, hogy csak kiment Stuttgartba a firssen legyártott Porsche 911 GT3asáért, amit persze a cég fizet a munkáiért. Hiszen ő a cég netes szátrja, aki megvéd mindenkit a külső és belső ellenségtől és védi a cég imageét a kibertérben is.
    És valószínű, hogy csak leruccant pihenni a kocsival Ibizára, hiszen ott vannak jó bulik. És ő meg is tudja fizetni. És mivel fiatal még élvezi is.
    Aztán ha hazajön, megkarcolják a kocsiját a kisnyugdíjasok a Moszkván, mert rájuk is kötöttek UL-edet, amire mondták, hogy csak az első 2 évet kell befizetni... Utána meg a Mekiben ossztalálkozik Sz. J.-vel alternatív kereskedelmi vállalkozóval, akiről tudni lehet, hogy az agyánál csak a bi és tricepsze jobb. Aki meglehetősen keserűen vette tudomásul, hogy a kotnyeles öcsikéje a strihelésből szerzett pénzt alternatív befektetési lehetőségek utáni eszeveszett hajszájában életbiztosítással kombinált egyösszegű befektetésnek álcázva kínai és indiai eszközalapokba forgatta. Így kedves Sz.I. a frissen kikért McFlurryt legszívesebben feldugná a kedvenc üzletkötője valagába, hogy ott olvadjon ki. xD
    Mivel kedves barátunk csak szemlélő és hál istennek a szmogos peti levegő miatt nem is csillog fényesen az ezüst karika a zakóján, így csak nézni tudja a kínos dolgot. Mákja volt. Szegény Porsche meg amúgysem látszik, direkt rokkant helyre áll le vele, csak hogy mindig lássa, nehogy valaki kromofággal tüntesse el a 11 ágú napocskát a kocsijáról. :) Ezért közlekednek és parkolnak a Bnetesek úgy. Féltik a kocsit! :))
    A röfiburger megevése után pedig már pont kezdené átolvasni az árfolyamokat, elemezni a kelet-ázsiai piac devizamozgásait, amikor hirtelen eszébe jut, hogy nem is az ő munkája ez, hiszen neki csak megkötnie kell és nem managelni. Másrészt valószínűleg egy kisnyugdíjassal fog találkozni itt 10 perc múlva, hiszen mondta a telefonba a néni, hogy lassan fog leérni, mert bottal jár. Nem gond, a botra is kötünk UL-edet.
    A kólát iszogatva azon poénkodik, hogy a nagyfőnök egyszer mondta, hogy karácsony előtt akár a kutya farkára is köthetünk egy NEXIST, hiszen kitöltve hozza vissza, ilyenkor úgy megy a piac. Vajon öregbotra is lehet??? Na majd, ha ő tartja az előadást 15 év múlva. Majd akkor megmondja, hogy ő is tudott bármire kötni. :) Megy ez neki, formában van. Affene lemondta a nyugdíjas néni a talit. Kezdődik a Rozalinda 2357 része. "Hogy a kockázatok és mellékhatások" vinnék el... :@
    Nem morgolódik soká, hiszen hét végén lesz egy szuper képzés. Megint kap egy csodafegyvert. Lezúz vele mindenkit. Tarolni fog a piacon, meg Freddy Krüger az Elm utcában... Megy ez neki. Affene, már ilyen drága a röfiburger. Hm, vajon beszervezzem a pultos csajt? Szia. Elégedett vagy a munkáddal? Ja igeeeeen... :S Akkor köszi lesz még egy Sajtburger elvitelre... És unottan hazamegy azon agyalva, hogy amit ő csinál az a legjobb a világon. És senki nem ismeri el...

    Na én ilyet írtam. Hiányzol Forrest! :R

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1334 üzenetére

    Nem hiszem hogy szégyenkezni valójuk lenne, csak egyre több negatív arccal találkoznak. Nagyon nagy divat lett logikát nélkülöző érvelésekkel elutasítani jó pénzügyi megoldásokat. És ennek semmi köze nincs a gazdasági helyzethez, megtakarítás mértékéhez, egyedül az általános pénzügyi kultúrához, ami már azért hozzáférhető elég sok sarkon. Ezzel együtt fér sajnos hozzá mindenki ennél is több sarkon a lássuk be elég vonzó ostobasággal és sötétséggel.

    Ezt most érzelmi síkon válaszoltam és bocs ha bántó volt amit írtam, de ha pénzügyi dolgot tudnál kérdezni, talán még arra is válaszolnék, végül is ez a szakmám, de ez neked nem számít tudom.

    Igen jó srác vagyok, az összes barátom szerint is még mindig. Versenyen szoktam futni, ha ott összetalálkozunk, megint csak azt mondom ne zsigerből vetélkedjünk.

    szerinted?

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1392 üzenetére

    A Meki (McDonalds) részvények tényleg emelkedtek. Lévén hogy kb 600 új üzletet nyitnak a világban. Ha jól emlékszem azt írták, hogy az S&P500ból egyedül 2 cég tudott nyereséges maradni tavaly... Forest barátunk reakciója? :D
    ui.: Bár tény, hogy Warren bácsi Meki meg Kóla részvényes.

    Hans - a brokernetigazsaga@gmail.com

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz dragonair5 #1404 üzenetére

    Én akkor sem irigylem. Az itthoni bankvilág romokban fog heverni hamarosan.
    Mikor már a híradóban olyan manipulált hírek mennek, hogy nincs semmi gond és az emberek tömegesen rakják a pénzüket bankbetétbe (ha ha ha), ott komoly gázok vannak. Vagy pl. a Raiffeisen - már ELŐRE kfizieti neked az éves kamatot csak tedd be a pénzed. Nos igen, mégse nyomhatják azt, hogy "Emberek, sajna az alaptőként fogyóban van és kurva nagy gázban vagyunk, lécci toljátok már be a pénzeteket!". :D Mindeközben a Ft meg egy csak száguld az értéktelen papírpénzzé válás felé. Az Eurónál a 306-os árfolyam már TÁMASZ, ergo ha alá megy az jó vételi pozíció. Itt tartunk. Szóval én most a bank és biztosítási szektorban nem irigylek senkit - bár gondolom még most is nyugodtan alszanak... Végülis aki gerinc nélkül született, annak könnyű.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1389 üzenetére

    "értelmes palit"
    Őszintén megköszönöm. A Brokernetnél dolgozom - mégsem vagyok ortodox Bnetes.

    "amit a mínusz 50-fokos eszeveszett hidegben,kemény munkával összeraknak az igazán semmit nem ér"
    A jelenlegi értékpapír piaci helyzetet nem a Brokernet okozta - ennek ellenére kínál néhány lehetőséget a megoldásra.

    "mert mindenkinek nő az igénye,"
    A pógárok gondolatait nem a Brokernet szabályozza - a helyzetükön viszont tud javítani.

    "33 zseni"
    Nem sajnálom a Brokernetes böllérektől, óvónőktől, orvosoktól hogy értenek a pénzügyekhez. Ők sokan eljutottak egy átlagon felüli szakértő szintre. Sokan viszont nem és nem is fognak. Ilyenek nem csak a Brokernetnél dolgoznak. Mindkettővel könnyű összefutni. Több volt bankos, biztosítós pénzügyi "szakinak" magyaráztam már a cost average-ről. Megfogalmazhatjuk, hogy általánosan nem a Brokernettel van problémád, hanem a bármelyik cégnél előforduló dilettáns balfékekkel, akik megpróbálnak átrázni és tudást nélkülözve, melldöngetve egy cég álcája mögé bújnak? Nekm fontos pl az, hogy Te jól átlásd a pénzügyeidet és utána szabadon válassz ebben az aránylag szabad országban. Ha nem tetszik a Bnet, válassz mást!

    "amiről te nagyon keveset tudsz."
    Miért, mennyit tudok a Bnetről? :)

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1392 üzenetére

    időtáv
    kockázat
    likviditás

    Befektetéseknél 5-10 évben gondolkodom, ezt akkor elfelejtettem mondani. Tulképpen követem a divatot, amit Jaksity diktál. Én hallgatok az öregebbre.

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1397 üzenetére

    demámegin! ááááááá
    mondom hogy hosszútáv!

    A magánvagyona egyáltalán nem csökkent, hanem nőtt. Az árfolyama, az igen. Az csökkent.
    Buffet lesz...ja hogy most mennyi a befektetései értéke, mert tök okosan csinálja. Nem most nézi meg, hanem amikor tudja hogy megnézheti, mert épp jó az árfolyam. És akkor realizálja is a nyereséget. A veszteséget nem szabad realizálni. Most alunnyi kell, nem chartot nézegetni.

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1450 üzenetére

    Erős a hangnem szerintem. Forest ezt nem bírja. :)
    Szal amúgy a lényeg belőle, ami nekem is rémlik. Nem kell mondani a cégnevet. Volt, hogy mondtam: "X.Y. vagyok a Brokernet Holding Zrt-től. Mondta, hogy ismeri a hírét..." Szal ezt is meg kéne magyarázni Forest!Nem csak az etikus dolgaidat. Amúgy érik az utolsó vagy az utolsó előtti poszt az élményeimből...

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1532 üzenetére

    miva?
    kerestem az összefüggést, de higgadtabban lécci, mert nem érthető

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1537 üzenetére

    De valamit összekeversz
    ez nem munkahely, hanem vállalkozás.
    egy vállalkozásnak az a természete, hogy fent és lent. Nem csak a Bnet-es vállalkozók adják vissza a z ipart mostanában. Miért akarsz már megint valamit a Bnetre kenni?
    Feleséged is pont ugyanúgy járt, mint sokan az országban. A többiek is a Bnet miatt nem tudnak konyhabútort készíteni, lakást építeni, termelni, szolgáltatni? Nemá. Miért gondolod hogy a Bnet hibája, hogy a feleségednek nincs munkája jelenleg és jövedelme sincs.

    Feleségednek azért nincs pénze, mert nincs elvégzendő munka. Azért nincs munka, mert nincs ügyfél. Azért nincs ügyfél, mert mindenki bevarrja a kispárnába a pénzét és akkor ácsi. Amit bevarr a kispárnába, az pénz. Csak most nem élhet meg belőle a feleséged, mert nem hallgatnak a feleségedre. Nem fogadják meg a tanácsát. Mert most másra hallgatnak. Arra, aki jajgat hogy nincs pénz közben ott szorongatja. Azok a nyávogó sápítozó sóhajtozó kórus tagok a hangadók, akik sose tudták mi a munka, csak a konjunktúra véletlenül eltartotta őket. Magyarországon nem a világgazdasági válság okozza a problémát, az csak kihozza hogy milyen ingyenélőket tartottunk el. Sőt tovább megyek, az ingyenélőség választható életforma lett. Hidd el, van néhány (túl kevés) ügyfelem, akik azt mondják hogy azt sem tudják mi az hogy világválság. Meg sem érzik. Lehet hogy létezik egy másik világ?

    Milyen munkát keresel? Tudok segíteni valamiben? Van néhány fejvadász ismerősöm, és vannak jó helyek is.

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1599 üzenetére

    IMÁDOM A HSZ-EIDET!!!!!!!! :R

    "A feleségem agyát darabokra szedték a bnet-be :O ,utána összerakták olyanra ami nekik megfelelt"
    Sokan vagyunk képesek változásra és ezt egyáltalán nem sajnáljuk. Sokszor azt sem, hogy nem tetszik azoknak, akiknek azelőtt szimpatikusak voltunk. A szitkokat elengedjük a fülünk mellett és élvezzük hogy megtudtuk: a korábban kötelezőnek hitt életpályánkba nem vagyunk belekényszerítve.

    "Utána elfogynak és már neki kell ujabb :O balekokat beléptetni ,akiknek megint van egy új köre"
    A nyitott hozzáállását az is meg tudja tartani, akiről már kiderült hogy nem alkalmas ügyfelekkel való kommunikációra, ügyfélszerzésre és elhagyja a szakmát. Nekik is őszintén sok sikert kívánok! Bátrak voltak és megpróbálták. Természetesen az elnyomás alól kikerülés képességét nem csak a Bnet vagy egy MLM rendszer adhatja meg, az IGA bárhol ledobható. Ha elfogyott az ügyfél, elfogyott. Akkor azt kell megtanulni, hogyan szerzel. Az még a projekt része. :K

    "szemen köpi minden volt barátja és az átbaszott családtagja"
    A legfontosabb amit itt megtanul mindenki, hogy saját eredménytelenségét soha nem foghatja másra.

    "mennek és hülyitik :O a 4x2 órába :O leadott anyaggal a családjukat, barátaikat."
    A 4x2 órán kívül folyamatos heti képzések vannak + havi szaktanácsadói képzések + előrelépések után történő továbbképzések + ezen kívül hetente érkeznek piac elemzések amiből szintén tanulhat bárki, DE nem rágják a szánkba. Sőt, magán érdeklődés útján is képezheted magad. Hol van ez másképp?

    Ha rendesen csinálod, nem a hülyeség ragad meg.

    "szorgos kis Goy hangyák"
    A kedvenc mesém "A tücsök és a hangya meséje".

    "mögötte az IDEGENSZIVÜEK serege"
    "Nekik kell az Országunk töredék áron,és veletek Magyarokkal intéztetik el "

    a világot "magyarokra" és "nem magyarokra" osztani nem szokatlan manapság, de még számodra is nagyon veszélyes elmélet. (miért nem azt írtad "velünk Magyarokkal" :(( )
    Érdemesebb ilyen megkülönböztetésekben gondolkodnod:
    - akik fellöknek a buszon / akik megkérnek hogy állj arrébb
    - akik hajlandóak tenni az előrejutásért / akik nem
    - akiket nem érdekel hogy fejjel mennek a falnak / akik magukra és másokra is vigyáznak
    - akik azért szeretnének sokáig élni mert valakinek szüksége van rájuk / akik szerint büntetés az élet, egysedül maradtak, ezért dögöjjönmegaszomszétteheneis
    - akik egy titokzatos felsőbb hatalomtól szenvednek / akik erős partnerekkel valósítják meg a céljukat
    - akik építik az akadályokat / akik felhasználják azt az építkezéshez
    - akik valaki által mindig ingerelhetők (gyenge idegzetűek) és egy-egy háború idejére eltérnek a céljaiktól / akik türelmesen, körültekintően megoldják a problémáikat

    "meg is szűnt egy hely ahol infót--kapsz a cégről"
    Milyen info érdekel a cégről? Egyetértesz abban, hogy eddig kizárólag infót adtál a cégről, mellesleg nem is igazán hihető irányított sorsolásokról, felelőtlenül ingerlő fajelméletről, nem létező agymosásról és manipulált robotokról. A négy részes "Terminátor Trilógia", a "Mátrix" sorozat, az "Orion Űrhajó" és az "Idegenek a Földön" motívumai. Plágiumper az tuti, de ki kit fog perelni? :U .

    Sci-Fi-ben nagyon tetszett Gáspár András:"Kiálts Farkast" és Ő Aztán Igazi Magyar Író. Ha egy kis olvasást megér, ess neki! A második részt is ajánlom, néhány év múlva folytatta a regényt. Magyar írókra egyébként jellemző, hogy nem bírod letenni a könyvüket. Imádom a magyar írókat! :K

    :O :O :O :O :O Annak ellenére, hogy én nem "magyar/nemmagyaroztam" ilyen keményen, nem esett jól amikor Agyzuzo kijavította a helyesírási hibáimat. Te hogy érzed, mi tart össze egy magyarnak nevezett kulturális, etnikai közösséget?
    :DD Tényleg, "Kurul Taj"-on összefutunk? :DD

    IMÁDOM A HSZ-EIDET!!!!!!!! :R :C

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1599 üzenetére

    .Ügynökök,ti jósok vagytok.Mindent tudtok előre--miért nem köttök a saját nevetekre a saját pénzetekből--gazdagok lehetnétek----20-év múlva.

    15 éves spórolás eredménye elég?Eljátszani,megsemmisíteni vagy megduplázni,triplázni vagy ahogy tetszik.(5 év után mínusz hét százalék a rendszeres díjban,közben élve az adókedvezménnyel és mindez bő 14 ezres BUX mellet)

Aktív témák