Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.daviid

    csendes tag

    Sziasztok!

    Adott egy 2011 -es 325d E91 LCI. Gyárilag tolatóradaros hátul, 3 hónappal ezelőtt úgy vettem az autót, hogy nem működik a tolatóradar, aztán kiderült hogy azért nem, mert a vezérlőmodul hiányzik belőle, a modul stekkerei csak lógnak a levegőbe. Még nemsokkal a vásárlás után találtam bele egy bontott modult, rádugtuk kipróbálni, viszont amikor betettem rükvercbe azt írta ki az iDrive, hogy "PDC nem aktív", és nem működött(biztosíték jó). Akkor annyiban is maradt a dolog, a modult nem vettem meg, viszont ha már gyárilag van/volt benne, akkor szeretném ha működne.

    Mi lehet vajon a hiba? Rossz volt a modul amit próbáltunk? Vagy lehetséges, hogy géppel valahogy kikapcsolták a PDC -t? (már ha van egyáltalán ilyenre lehetőség)
    Vagy olvastam olyat is, hogy fel kellene programozni a modult?
    Esetleg szenzor hiba?
    Nekem 2 stekker lóg hátul a csomagtartóban, tehát ilyen 2 csatis modulra lenne szükségem, mint ami a képen van: [link]
    Láttam, hogy sokféle cikkszámú van belőle, számít az hogy milyen cikkszámút veszek bele, vagy csak az a lényeg hogy 2 csatis legyen a modul? Ha számít, ki lehet deríteni azt, hogy milyen volt benne gyárilag?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák