Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz Gsx-rr #52546 üzenetére

    De az emberek nagyrészt pontosan így gondolkodik. Különben csinálnank ennyi autót.... Takolasban meg nem veszek részt. Van olyan autó ami kB menthetetlen ott mindenkinek elmondom adja el. De ne azokbol induljunk ki amikre 15 évig nem. Költöttek. Hála istennek én nem ezekkel találkozok az ügyfeleknek nem Ilyen autóik vannak. Természetesenn minden évben megjelenik 1-1 ilyen autó de akkor sem ez a jellemző... Alapból nagyobb összegnek 1-1,5m rol beszéltünk nem 1,5-2M. Aki egy 7esbe ül az nem. Fog beulni egy alap 3as 20D be. Azert az esetek többségében nem 45i ben ülnek az emberek. Amit nem akarsz megerteni itt arról van szó, hogy van az embernek van egy adott autója amit szeret és szeretne rendbe tudni. Nagyon nagyon sok esetben akarnak. Költeni rá és ezt elfogadjak. Mikor hoznak átvizsgálása egy autót vagy szoba kerül újabb modellre váltás legyen bármilyen autó mindig elmondod mire számíthat. Motortipustol és állapottól függőben simán el lehet költeni egy E90 re is 1-1,5M-ot elmondod mindenkinek F01 nel F30 nal F10 nel bárminel... Es az emberek fogják meg eszik és utána hozzák, hogy csináljuk meg... Hiába mondasz bármit az emberek így gondolkodnak és így cselekedtek... Meg veszik!!!! Meg annak ellenére is, h vásárlás után beletolnak meg 1,5-et és megnyugaszanak és boldogan mennek az autókkal nyugalommal, hogy nem fog a következő sarkon szethullani. Szóval nem azt csinálják amit te mondasz hanem azt amit én leirom itt. Ez a tapasztalat. És én is ezt csinálom igen nem az új autót veszem hanem. A régi LCI E60 át mert az tud olyat amit sok mai autó ebben az arsavban meg se közelít... Ennyi..

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák