Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz negro #46278 üzenetére

    Ugyan ezzel a típussal amit én használok ( HD927 ) ???????? Mert én beszéltem személyesen is másik 2 olyan emberrel akik ugyan ilyet használnak és mindkettő pozitívan csalódott benne :) Sőt bármikor megyünk az autóval más is érzi ,hogy nem csúszik meg az autó úgy betapad a kerék vészfékezésnél is hibátlan a tapadás stb stb cOxeR-el meg együtt is gurultunk pontosan látta ő is,hogy milyen a viselkedése az autónak... Tehát én erről a típusról csak jókat hallottam ismerősöktől és a saját tapasztalataim is ezt mutatták.... A másik mikor odamentem a gumishoz mondtam neki,hogy mond meg ha szar azt veszem meg amit ajánlasz lett volna rengeteg más gumija is mondta nyugodjak meg mert nagyon jó és amiket elmondott a gumival kapcsolatban az úgy is volt !!!! Elmondta,hogy a zajszintje alacsony nagyon csendes gumi hidegbe / melegbe száraz úton / nedves úton nagyon jól tapad... Elmondta puha keverék ezért nagyon fog de el lehet koptatni 15-20E Km alatt viszont addig tapad és jó stb stb..... 1 év távlatából elmondhatom,hogy amit mondott az minden úgy volt... És mondom én is úgy álltam hozzá,hogy tartottam tőle de az eltelt idő és tapasztalat azt támasztotta alá,hogy jó... Egyébként azt hiszem 6 hónap vagy 12 hónap garanciával adják őket..... Másik meg éreztem rázást elöl ezért elvittem a helyik gumisokhoz és elvileg centírozzák de szar volt valami. Hívtam az embert,hogy valami nem oké mert kincentíroztattam a kereket de nem jó. Mondja természetesen ad garanciába másikat ha a guminak van baja csak menjek le az ő gumisához és ha ő azt mondja a gumi a szar már kapom is a másik 2 !! vadi új gumit előre. A szemem láttára lett levéve a kerék és felrakva gépre és nagyon nem volt kicentírozva úgy volt szar az egész ahogy volt..... Kérdezte is,hogy ezt csinálták meg mondom igen tegnap ( akkor csak gumikat vittem a helyi gumishoz így nem voltam ott... ) Megcsinálta a csóka a centírt mondja menjünk ki vele ,hogy mit mondok érdekes minden probléma megszűnt hibátlan volt az autó !!!!!! Visszamentem és mondtam,hogy igazából hibátlan de kérdezték akarom-e a 2 új gumit azért ? Mondom miért ne ha van rá lehetőség és szó nélkül kaptam 2 vadi új gumit úgy,hogy a 2 réginek nem volt semmi baja... Ennyit arról,hogy mi a szar és,hogy állnak az emberhez..... :U

    (#46291) totyika93

    NOX katalizátor , befecskendezők / trafók / hajtókarcsapágyak szeretnek elkopni és lecsapágyasodni.... közvetlen befecskendezéses ezért a szívó járatok kokszosodása....

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák