Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Kozben azert en sem tetlenkedem, megjottek a fekek elore. Husvet utan berakatom oket, hogy a hazautra tuti bejaratodjanak, es ne nyirjam ki oket. Rendes volt a BMW alkatresz marketinges, a 2 doboz ATE olaj ajandek volt. :) Ossz £542 -ot fizettem, ami eleg barati, tekintve, hogy otthon mennyibe kerulne. Berakni egy csoka fogja, aki a helyi BMW szervizben dolgozik, de vallal maszekban is. £40 -et ker, ami szerintem nevetseges... :U

    Ez meg az en projectem. Nem refurboltatom a felniket, mert annyira nem gazosak. Padkazas nincs is rajtuk, par helyen jott le a festek csupan, meg az a keves holyagosodas.... Csak kozelrol feltuno. Szoval vettem krokodilt, meg bakokat, felemelem az autot, leszedem a felniket, Bilt Hamber -el megpucolom, aztan kap egy ArmorALL shieldet, es annyi. Es kapva kapok az alkalmon, lefestem a feknyergeket. Vettem E-Tech grafit szinu caliper paintet, uton van a Hammerite Kurust Rust Killer, csiszolopapir, elotte drotkefe, szepen megpucolom, kis maszkolas a festes elott, es adj neki. Kap egy 3 reteget, annyi eleg lesz. Ez egy napos program, szoval majd day off alkalmaval, ha szep ido lesz. Es akkor mar megvettem a gyari felnikozep emblemat is, meg az M-es matricat es gyari szelep kupakokat.

    Nyaron pedig ugy nez ki, elviszem az autot Dodi forumtarshoz, es kap egy szakszeru polirozast, majd egy keramia bevonatot. 3 napos dolog, szoval meg le kell boxolnom a hazisarkannyal, hogy 2 ejszaka nem lesz szeker. Szerintem megeri, 80k -bol talan meguszom azt is. Draganak tunik, de belegondolva egy nem kontar munkaert nem sok penz. Na meg a keramia bevonat eleg meggyozo. :K

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák