Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DreaD88

    tag

    Üdv!

    Pénteken írjuk az adásvételit (ha minden jól megy).
    Sikerült az eladóval megbeszélnem, hogy ismerősöm műhelyénél találkozzunk, mert ott alá is néznek.
    Viszont most a telefonban mondtam az eladónak, hogy addig vigye el és csináltassa meg az eredetiségvizsgálatot, mert ha minden ok, akkor pénteken tutira el is viszem, erre mondja, hogy "okéd, de te fizeted..." (egy kis emlékeztető: november 3-án adtam neki 100e Ft foglalót).
    Elkezdte mondani telefonban, hogy az a vevő dolga, mondtam neki, hogy ma hívtam az okmányirodát és néztem neten is (+ ebben az adásvételiben is benne van hogy az az eladó kötelessége), de tovább erősködött, mondtam neki, hogy holnap akkor bemegyek az okmányirodába és rákérdezek személyesen is.

    Pár perccel később hív vissza, hogy beszélt ismerősével aki ebben otthon van és, bár azt mondta ő is, hogy az az eladó dolga elméletileg, de hogy gyakorlatban azt fifti-fifty szokták fizetni és hogy fizetném-e a felét -.-

    Mindezt azok után, hogy 3-án amikor vittem a foglalót (Tálydival voltunk ott 2en), esett az eső és tömegközlekedéssel mentünk oda + lábbusz és nagy kedvesen a lépcsőházban írtuk meg a foglalót + b@szott minket kivinni a villamosig :((

    Nálam sokat számítanak az ilyen apróságok abban, hogy később milyen lesz a hozzáállásom az emberhez... mondhatnám úgy is, hogy ezt elk*rta

    "INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

Új hozzászólás Aktív témák