Hirdetés

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • DreaD88

    tag

    válasz MPowerPH #13192 üzenetére

    Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de kereskedőtől venni autót badarság :U
    Volt már pár autónk és érdekes módon ami kereskedőtől volt abban néhány hónap után valami tutira elromlott és cserénél kiderült, hogy nem is gyári, hanem bontott alkatrész van egy néhány éves autóban (a példa egy 1.2-es VW Polo, amiben a szervo adta meg magát).
    Bár van egy ellenpélda is, egy VACAK ford mondeo (diesel) ami magánszemélytől lett véve ugyan, de előtte az is valami kereskedőé volt és annyi szopacs van vele, hogy már regényt kéne írni róla.

    Én is most, hogy nézelődtem használtautón, nagyon erősen próbáltam kerülni a kereskedős kocsikat... Azok ebből élnek, átvesznek egy jó állapotú autót olyantól akinek sürgősen kell a pénz, aztán minden fasza gyári alkatrészt kioperálnak belőle, majd belerakják az utángyártott harmadjára kibontottakat és végül így adják el.
    Valamiből meg kell élniük

    [ Szerkesztve ]

    "INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

Új hozzászólás Aktív témák