Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Nah, lesz@rom a halált, megveszem a Steelseries Apex RAW-ot. Tetszik, érdekes az egész, remélem beválik. Ez most csak próbakör, mivel angol. Ha nem tudjuk feldolgozni, akkor eladás és Ozone Blade, vagy szimplán ez mered játékra és veszek valami magyar kiosztásút ilyet vagy ilyet chatre, PS-re. Amúgy 10k + posta, pár hónapos, garis a RAW, szal. nagy rizikó nincs benne. Az a durva, hogy pár oldalon egymás popiját nyalják a Roccat Isku FX-től, de találtam helyet, ahol leírták a frankót... Mon'tam én, h Roccat azé' nem ké'ne.

    Egyszer csak összetarhálok egyszer egy QPAD-ra, vagy lehetnének megint Microsoft bill-ek, de nagyon eltűntek, ahogy Logitech G-ből is csak a gagyik és a marha drágák vannak, kettő között (15-25k) semmi...

    Bakker, Sasss, tényleg nem szabad PC-re költeni... PS3-on rengeteg jó játék van, lehet chippelni, akkor ócó is. OK, a graf elég sz@r a mai PC-hez képest, de magamból kiindulva, ha leköt, akkor OK. Total Annihilationnal órákat játszom, pedig a minecraft is szebb már sajnos az öregnél... :B

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák