Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draff

    aktív tag

    válasz M62-501 #3990 üzenetére

    Bocsi - de attól, aki valójában félreértette, mivel én csak nagy vonalakban mondtam illetve írtam azt, hogy a sebességórám ugyanannyit mutat, mint a GPS-em.
    Az autóknál - ez eléggé köztudott dolog - már gyárilag egy kicsit feljebb állítják az órát, tehát ha mondjuk 60-nal megyek, az a valóságban csak 55-56 km/h a valós.
    Nem gondoltam azt, hogy itt erre majd ennyire rástartol mindenki.

    A 30 km/h-s táblák nem Aszódon, hanem Makón voltak, ahogy Nagylak felől átlépjük a határt. Szinte minden utcasarkon ez volt. Persze senki sem foglalkozott vele komolyabban, de a rohadt ávósok meg jó nagyokat kaszáltak - különösen a külföldieken.

    Mellesleg - én is mindig használom a motorféket, de azért egy emelkedőn fölfelé kissé érdekes lenne ... ugyanis Aszódtól kifelé Miskolc irányában 6 %-os emelkedő van!
    Amúgy Opel az én márkám - sose kop el.

    "Ne vedd szőrszálhasogatásnak de a lakott terület pedig nem ott ér véget ahol már nem látsz embert az úton/út mentén"
    - nem is veszem annak s valójában teljes mértékben még igazad is van! Az itt inkább a szőrszálhasogatás, hogy ilyen helyen bohóckodnak ezek a szemetek. Persze - mondhatja rá mindegyik - a KRESZ mindenkire éjjel-nappal vonatkozik ... és kötelező.

Új hozzászólás Aktív témák