Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Crystalheart #7416 üzenetére

    Ezért is örülök, hogy a Kanon után nem néztem meg szinte rögtön a Clannad-ot, vagy Air-t... Kellenek más típusú darabok is, még ha dráma is, az se legyen már szinte ugyanolyan. Clannad-ig még mindig tervezek jó pár ökörséget, szóval az még odébb lesz.

    K-ON!!-t befejezem, Fruits Basket, Baka to Test to Shoukanjuu... ;] aztán következő komolyabb darabnak a Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora-t vagy a Higashi no Eden-t tervezem, kíváncsi vagyok rá. :U
    Az utóbbiból ezt érdemes-e megnézni a sorozat után? Vagy kb. tényleg ugyanaz ("A re-editing of the 11 television episodes of Higashi no Eden."), kevesebb jelenettel? Mert ha nem mutat semmi újat, kihagynám.

    #unclefucka: Nyan Cat ütött, még nem láttam. :DDD Az még jobban, hogy 10 órás... omg. Ennek a szaxofonos csávónak kéne a fejemből kivernie "Puddi-démont"? 2 percig hallgattam, hát, nem sikerült neki. :)) Reggel óta többször hosszú percekig puddi-puddi ment a fejemben, meg eszembe jutottak azok az állat japó fejek. 3 órás rajz közben nem győztem hallgatni a Canon-t, meg egyéb fülbemászó zenéket, hogy kiverjem a fejemből a puddi-puddit. Vajon hány napig fog még kísérteni...? :DDD A hackelt képpel együtt............ :W

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák