Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova96

    őstag

    Shigatsu wa Kimi no Uso + Ova
    Én ez a animét, hogy tartogattam és védtem magam a spoilereitől. Milyen jó megérzés volt, hogy ezt érdemes egybe letolni és kivárni a bd-t.
    Próbálom megfogalmazni, hogy milyen érzés volt nézni,de csak adott animékből lévő érzéseket hozta elő, ami nem baj, sőt rég volt ami megmozgatta a lelkivilágomat.Ha az egyel felettit nem nézem.
    Megmozgatni megmozgatott, de túl kiszámítható volt vagy túl sok hasonlót láttam. És még mindig nem negatív dolog, hiába tűnik annak.
    Eszméletlenül ajánlott megnézni, annyit sajnálok, hogy nem kaptak elég mélységet a dolgok...és megint magamra cáfolok, mármint de! Kaptak, csak mint pl. egy Clannad-nál itt is meglehet volna hasonlóan csinálni. Talán vagy lehet így volt jó.Nem is hullámzok többet, ajánlott, biztos, hogy
    élményként fogod megélni, alapból nyert ügyed van ha szereted a klasszikus zenét. :K

    Őszintén nem tudom , melyik lenne jó folytatásnak ha folytatják vagy ha nem?
    Én örülnék mert főszereplőnket meg kedveltem nagyon, de nagyon sok helyen elronthatják.

Új hozzászólás Aktív témák