Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SSlyTR

    aktív tag

    válasz #79335424 #110551 üzenetére

    szerintem full hülyeség, tényleg azt tudom felhozni, hogy mindennapi használatra még a 720p is sok 5ös kijelzőn.
    Mit nyer a user: -élesebb picivel a kép, bár igazából ez sokkal jobban függ a technológiától is
    Mit veszít: -akksi időt, rengeteg akksi időt, a nagyobb felbontású kép megjelenítéséhez nagyobb erőforrásigény tartozik, ugye animálják a menüt is, meg háttér is mozog stb.
    -és még, ha olyan a telefon akkor lassú is lesz, mert nincs elég erőforrása, hogy megjelenítsen mindent

    Egy haverom úgy vett telót, hogy 720p alatti legyen a felbontása, mert neki az a jó, ha 2-3 napot bír az akksi, nem 0,5-1et
    Egy csajjal dumáltuk, hogy telót venne, LG G3, ránézek a leírására, hogy ezzel nem menjen töltő nélkül sehova, és akkor még kérdéses, hogy mennyire lesz lassú, vagy akad. Itt van róla teszt és írják, hogy akad, és akksi idő is vacak. Én a G2-t ajánlottam neki, de az nem elég csicsa neki.

    Igen mások az igények, de ha valaki abba belegondol, hogy milyen pozitívummal jár és milyen negatívummal, akkor beláthatja, hogy parasztvakítás.

    Én is szívesen vennék 200 lóerős kocsit, van is rá pénz, de ott a bibi, hogy 90%ban városban használnám...

Új hozzászólás Aktív témák