Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    válasz South Velen #22655 üzenetére

    Külső hő egyébként nem több szerintem. Elég hűvös van most, nálunk 21 fok, kb a szobámban is 22-23.

    A RAM-ot direkt hagyom most. Majd 3600 CL16 a cél, dul rankhoz lehet kell majd az 1.08V is. Úgyhogy most ezért nem csökkentem le 1V-ra míg 3200-on ketyegnek a Micron dieok. "Had fűtsön" ez is.

    (#22656) Alpi.

    De akkor minek vegyek NH D15-öt? ;]

    (#22657) R3laX

    Na nem teljesen így van. Igazából a Zen3-ra várok, a 3600X-et akciósan vettem (ahonnan most lehet összejön egy 3700X is ;] ) .
    De hirtelen felindulásból eladtam. Azon egy ezrest buktam. Csak közben rendeltem 32 GB Crucial Ballistix-et (BL2K16G32C16U4B) amit már csak akkor kaptam meg mikor a 2600X-emre visszatértem. Azzal nem nagyon ment a mem. tuning, ez is idegesített.

    + Még annyira felcsigáztak azok a 3600-ok, amiről itt olvastam a topikban h mennek 4.4-4.5 GHz-et (egyet talán láttam itt is) h szerencsét próbáltam most egyel.
    Volt egy bolt ahol meg tudták volna nekem mondani mikori gyártású pontosan a CPU (beavattam őket a "kódszámos" titokba, egy másik vásárló példányát sugták meg nekem, h 2018-as -2020 18. hét) de nekik nem volt sose raktáron, csak rendelésre. Úgy meg nem akartam rendeltetni velük, h lehet vissza mondom. :D Ezért végül máshonnan szereztem be a 3600-at.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák