Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Tito30 #50128 üzenetére

    Jajj, ez nagyon mellé ment... :B
    Ahogy írták is, Don Sassss már akkor FX-et tuningolt, mikor csak benéztem ide, h Phenom II-t cseréljem-e.
    Megnyugtatásul: [link]
    2012-02-27 "Sziasztok, kb 2 hete vettem meg az uj FX-6100 proceszoromat. Asus M5A97-PRO deszkaval, 12 giga rammal (2 x 2 corsair xms3 1600 + 2 x 4 mushkin 1600 mhz). Felhuztam 4,2 ghz-re, eleg jol megy."

    Ha valaki, akkor Ő végigjárta az AMD és az Intel oldalt is, FX offban olvashatod, hogy mennyi gépet rakössze másnak, vagy ilyen-olyan célra. ÉS -ami ritkaság- objektíven is szokott nyilatkozni, talán kicsit szigorúan (ezért is volt 2 év alatt 10 deszkája ;] ). Gúnyolódni szokott, de nem ilyen nV vs AMD vagy Intel vs. AMD témában, annak semmi értelme. APUktól csodát várni dícséretes, sajnos AMD-t ismerve (ős AMD user vagyok...) ezeket a lila álmokat ellövik pár évente, de valahogy a csodára mindig várni kell. Ettől még szeretem én is, igaz mobil vonalon egy hulladék, de asztaliban nem vennék mást :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák