Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz stratova #49726 üzenetére

    Igen. Végül a festéskor történt cipelés hatására megálmodtam, h lesz a radi+tartály+szivattyú+táp+ventik és a vezérlő egy dobozban. A gépházban meg kvázi egy "hagyományos" gép lesz, annyi, hogy a proci hűtő nem lég, hanem egy blokk és két cső. Így az érzékeny cuccoknál szinte kizárt a vízből eredő hiba, a vastag plexi csak nem törik el (rugós rendszer, szal. szinte kizárható, bár anyagfáradás meg ilyen huncutságok vannak ugye). Ha nem fér el a Dell házban a vizes rész, akkor onnan a nyitó mechanizmust átmentem egy épített házba, van itthon pár régebbi, de azokra is új lemez kell, elég csúnyácskák.

    Az ilyen SW buhera nekem nem jött be, sleepet sokat használom, onnan visszatérve a PSCheck is vacakolt, a biosban állítgatás végképp megzavarta... maradok az ósdi bios hegesztésnél, azt is lehetőleg 1,5 V alatt. Természetesen mindenről majd adok hírt, de tudjátok ez ilyenkor nálam mennyire macerás :DDD én a rajzolós fajta vagyok, nem a flexelős-festős...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák