Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szivacs1987

    aktív tag

    válasz Nxn908xxx #42429 üzenetére

    Köszönöm a válaszod!

    c6: valahol olvastam, hogy előfordul valami cicergés a tápegység felől, és ez meg szokott szűnni, mikor kikapcsolják a c6-ot, így én alapból kikapcsoltam
    cpu bus: cinebench r15 valamiért (lehet rosszul gondolom, de így az L1,2,3 sebessége nem növekszik?) több pontot ad(497), mint csak szorzóval emelve 4300-ra(478), és mellé kézzel 1600-ra állítva a ramot és kézzel 2400-ra a nb és ht-t. Emellett van 2 videó melyeket renderelési idejét lemérve szintén kb 10% gyorsulást tapasztaltam (3x próbálva)
    hőmérséklet: tudom, hogy határon táncol, ezt folyamatosan figyelem ( 2 monitor van egyiken az asztal, másikon játszok), ha elkezd emelkedni, akkor visszábbvezsem a feszt és az fsb(vagy szorzót, még nem tudom melyiket)
    feszt csökkentés: ezen a beállítások mellett ez a legkisebb fesz, amivel még nem áll le hibával az egyik mag stabilitásteszt alatt (-1 egyég fesz csökkenéssel 4100 körüli értéket kapok, 59fok maxxal)
    APM: aida szerint be van kapcsolva(többször olvastam itt, így kikapcsolom)

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

Új hozzászólás Aktív témák