Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz edeleny #29167 üzenetére

    Leírom mégegyszer, ha előtte félreérthető voltam... :U Nekem az volt a kifogásom, h itt beszóltál mindenkinek, mert "profi" tanácsokat adunk, pedig ha még ezt-meg azt állítgatjuk, akkor milyen jó lesz. Csakhogy a kérdezőknek sokszor az alap dolgok sem tiszták, sztem az a normális, ha az egyszerűbb lehetőségeket mutatjuk meg, ami jelentős gyorsulást hoz, kevés problémával. Amiről Te beszélsz, az a szerény gyorsulás, sok hibalehetőséggel. Kíváncsian várjuk a bench eredményeket, hogy ugyan mit jelent a HT link vagy a ramok tuningja... nem mintha nem láttam volna eleget, de erre már kíváncsi vagyok. ;]

    Tudod mit, segítek. ezt már kitesztelték sokan, olvass -ahogy ezt szoktuk minden ide tévedőnek javasolni- kicsit: [link]. Csemegézek belőle, csak a korábbi RAM tuning állításaim igazolandó, miszerint magas freki nem egyenlő a nagyobb sebességgel:

    Lentebb a CPU/NB -t emelgeti és írja, hogy a SuperPí-n kívül _SEMMIBEN_ nem gyorsabb (és ha lenne pár % benchben, az IRL nem észrevehető). Hasonlóan a továbbiakat is szépen összefoglalja. Keresgélj, találni fogsz még FX OC Guide, meg hasonlókat, mindenhol az a vége: szorzó emeléssel nagy ugrás, többi babrálása szinte semmit nem jelent, az is csak benchekben látszik. Még egyszer nem akarom leírni, ez van. Ettől Te állítgathatod, ahogy tetszik, segítünk is amit tudunk, de ne várd el, h ezt javasoljuk, mikor 1) IRL nincs értelme, 2) aki HT, RAM, meg ilyesmiket állítgat, az szvsz nem fogja itt kezdeni (hanem pl. itt és itt - és igen, a linkekből linkek nyílnak ;) ).

    Nah, rövidre zárva a sok beszédet: Jó tuningolást :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák