Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz fairi #30085 üzenetére

    Arra utaltam volna hogy nem kapásból * értékélés ha az eladó azt kéri hogy várj még. Te kategorikusan kijelented hogy át akar verni, pedig csak kért valamit. van esély arra is hogy nem átverés.
    De vedd figyelembe:
    Nem kötelező értékelni.
    Ha akarsz értékelni arra 30 napod van
    Ha nem érkezett meg és dispute indítok, akkor azzal foglalkozom nem az értékeléssel.
    Ha visszakapom a pénzt akkor egyedül a szállítási időt nem tudom értékelni, hiszen nem érkezett meg, de a többit simán lehet akár 5 csillaggal is értékelni.
    Ha az AliExpress döntése kell mert Önként nem járul hozzá pénz visszaadáshoz akkor ugye a leírás minőségét nem befolyásolja, a többinél természetesen mehetünk a kevesebb csillag irányába.

    Tudom hogy a 15 nap mikor ér véget, abból én nem tudok kicsúszni, azt is hogy újraküldés nem opció ezért kérem a pénzt, akkor kit verne át? Ha olyan balfácán vagyok hogy lekésem a határidőt akkor nekem kell adni 1 *-ot nem az eladónak.

    Várhatok valamire a 14. napig, aztán ha Cancel volt a dispute indítom újra, kiegészítve az eredeti kérést, hogy lásd jó fej voltam még vártam 12 napot, de most már ez a vége.
    Értékelés akkor is benne lesz még a 30 napban.
    Ha problémás volt a dispute akkor arra részre vonatkozó dolgokra miért adnák 5 csillagot?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák