Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robi1979

    aktív tag

    Egy kis segítséget kérnék tőletek: Aliexpressen várásoltam egy Tronsmart Telos Tv boxot amin nem működik a SATA port, pedig pont a SATA miatt választottam ezt a típust. Nyitottam egy diputot a nem működő SATA miatt a Tronsmart Teloson, azt írja az eladó hogy küldjem vissza és refundol. Nézegettem a csomag árakat, a legolcsóbb visszaküldés kínába 16.000ft.

    Az alis diputeban meg csak ennyit tudok csinálni: ACCEPTálni tudom azt amit írt, hogy küldjem vissza. Szeretném neki megírni hogy 16.000ft os posta mellett nem szívesen küldeném vissza, ezt hol és hogyan tudom megtenni?

    Ha mégis visszaküldésre kerül a sor, akkor mivel érdemes vissza küldeni és mennyibe kerül? Legfőképpen ki fizeti a visszaküldést? Én vagy az eladó? Még sosem kellett vissza küldenem semmit, eddig minden Ok volt.

    Milyen "opciók" vannak ilyenkor? Disputeon belül hol tudok írni az eladónak ahelyett hogy ACCEPTÁLNÁM a visszaküldést? Gondoltam írok neki hogy megjavíttatom itthon, de annak a költségét fizesse meg.

Új hozzászólás Aktív témák