Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-28 15:05:36

Mobilarena

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11101) Beni2360

Beni2360
(PH! kedvence)

Sziasztok, lejárt a Web kártyám és nem találom, hogy hol kell az új adatokat beírni, egy kis segítséget kaphatnák?

Béni ---Bluboo Xtouch -- Acer Aspire 5 A515-51G --LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#11102) V/ válasza peestike (#11100) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Április 23-án vásároltam, április 26-án feladva és így néz ki a nyomkövetés. Egy kicsit lassan kerülnek be az adatok a nyomkövetési adatbázisba. Türelmesnek kell lennünk.

(#11103) V/ válasza Beni2360 (#11101) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Az Alipay-n regisztrált a kártyád? Ha nem, akkor nem kell semmit módosítani, vásárolsz és írod az új adatokat fizetéskor.
ha igen belépsz, az egérrel a jobb szélen a neved fölé állsz, a felbukkanó menüben a legalsó My Alipay pontra kattintasz, felső menüsor Settings, Manage your cards, Remove majd hozzáadni az új adatos kártyát a Add cards-al. Ha netkártya legyen rajta legalább 1 $ pénz, mert ellenőrzésként 10 centet zároltat, ami 24 óra múlva felszabadul.

[ Szerkesztve ]

(#11104) Beni2360 válasza V/ (#11103) üzenetére

Beni2360
(PH! kedvence)

Köszi a segítséget.
Idáig eljutottam: My Alipay pontra kattintasz . de ott nem volt jogosultságom. érdekes mivel ez már a 2. kártyám.
Na de a help oldalról eljutottam oda, ahol ki kellett törölnöm a régit és máris tudtam új kártyát regelni. Így már jelezve 0.01$ levonást okézva máris tudtam használni és fizettem is vele. :R

Béni ---Bluboo Xtouch -- Acer Aspire 5 A515-51G --LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#11105) V/ válasza Beni2360 (#11104) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Az hogy jogosultságod nincs, böngésző probléma lehet, automatikusan belép az Alipayre mert a Aliexpress fiók össze van vele kötve.

(#11106) Beni2360 válasza V/ (#11105) üzenetére

Beni2360
(PH! kedvence)

Chrome böngészőt használok sok sok éve ezt adja ki. De már nem lényeges mert megvan.

(#11107) lacibacsi válasza Hunujv (#1) üzenetére

lacibacsi
(PH! addikt)

Sziasztok!

Rendeltem különböző vetőmagokat. Két hét alatt meg is jöttek, szépen feliratozva, vetési tudnivalókkal, ajándék maggal. Adtam is csupa ötcsillagos értékelést.

Azonban most (3 héttel később) már javában csíráznak a magok és bizony azt már most lehet látni, hogy némelyiknek köze sincs ahhoz a növényhez, aminek adták. Ilyenkor lehet még valamit (eredményesen) kezdeményezni az eladó vagy az Ali felé, vagy immár veszett fejsze nyele a történet? Mondjuk nem vág földhöz az a pár dollár, de azért szégyelljék magukat, irgum-burgum.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#11108) A texasi válasza lacibacsi (#11107) üzenetére

A texasi
(senior tag)

Sajnos már nem;
15 napig tudsz csak reklamálni azután,
hogy megerősítetted a termék átvételét!

(#11109) V/ válasza lacibacsi (#11107) üzenetére

V/
(Topikgazda)

A vásárlásnál lévő üzenőfalon írhatsz neki, nem veszítesz vele semmit, hátha megszólal a lelkiismerete.

[ Szerkesztve ]

(#11110) adp

adp
(senior tag)

ez az iphone vízalatti tok jó lehet? van valakinek hasonlóban tapasztalata?

(#11111) BITBOYS válasza V/ (#11109) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Pontosan, én biztosan ezt tenném.

(#11107) lacibacsi Véletlen nem marihuána? :D

[ Szerkesztve ]

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#11112) Sungoo

Sungoo
(őstag)

Kellemes meglepetés. Május 18-án rendelt csomagom ma landolt a postaládában. :)

(#11113) V/ válasza Sungoo (#11112) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Még jó hogy belefért és nem a postaládád landolt. :K

(#11114) Oroszlánom válasza Oroszlánom (#11092) üzenetére

Oroszlánom
(tag)

Sziasztok! Már át is utalták! Elég gyorsak voltak. Köszönöm a segítségeteket!!!

(#11115) lacibacsi válasza A texasi (#11108) üzenetére

lacibacsi
(PH! addikt)

Köszönöm! És neked is (#11109) V/ !

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#11116) Sungoo válasza V/ (#11113) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Normális a postásom, ha olyan, felhív. :P

(#11117) Molk

Molk
(tag)

Üdv,

Úgy tűnik, hogy sikerült megállapodnunk az eladóval. Csak az a kérdésem lenne, hogy miért kéri azt hogy változtassam meg a dispute okát? Miért csak akkor fogja visszautalni a megbeszélt összeget? :F
1,refund in dispute, please change the dispute reason to The Product doesn't fit and revise the refund to $ 16,
once you change, we will accept the dispute soon to refund you.

Köszönöm, hogy segítetek. :R

A teljes levél így nézett ki.
Dear customer
deal, 16 USD + 5 stars
This dispute reason affects our store very badly,
we only have two ways to refund you:
1,refund in dispute, please change the dispute reason to The Product doesn't fit and revise the refund to $ 16,
once you change, we will accept the dispute soon to refund you.
2,refund via papal account, tell us your papal account, we can refund you within 24 hours,
but it will take a little handling fee, after you get the refund, please cancel the dispute soon.
do you understand my friend?
which way you prefer?
we will work on the refund soon once we get your reply.
waiting for your early news

[ Szerkesztve ]

(#11118) Donki Hóte válasza Beni2360 (#11106) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Nekem is az a gondom, hogy meg kellene változtatnom az Aliexpressen regelt bankkártyát és sajnos nekem Firefox alatt is ugyanezt adja :( Nincs Alipay acc-on, semmit sem tudok csinálni :U

Próbáltam az Alipay HelpCenter oldalról megközelíteni a problémát, de ott sem jutok olyan helyre, ahol az Aliexpress accountomhoz rendelt bankkártyát meg tudnám változtatni :((

15 éve a PH!-n :-)

(#11119) V/ válasza Donki Hóte (#11118) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Az Alipay-n van kártya eltárolva, az Aliexpress nem tárol adatot kártyáról, nincs hozzárendelve a fiókhoz kártya.
A menüben ott kell lenni alul, a My Aliexpress-t választva az Alipay ott lesz a jobb oldalt
Firefox-t használok

[ Szerkesztve ]

(#11120) Sungoo válasza Donki Hóte (#11118) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Ha nincs alipayod, próbáld meg törölni a böngésződben a sütiket, előzményeket.

(#11121) V/ válasza Sungoo (#11120) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Egyszerűbb lenne a Firefox-ot törölni és egy full telepítést rányomni. De mivel nem kell regisztrálni az Aliexpresshez kártyát, a problémája nem igazán érthető.

(#11122) Sungoo válasza V/ (#11121) üzenetére

Sungoo
(őstag)

Szerintem az van, mint nekem anno. Nekem sem volt alipay-om, csak a böngésző eltárolta az adatokat. Egy cookie törlés segített.

(#11123) V/ válasza Sungoo (#11122) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Amire hivatkozott hsz abban arról volt szó, hogy azt írja ki: Nincs joga a lap hozzáféréshez, ez inkább tanúsítvány probléma, nem süti.
Ha feladja fizetésnél a régi adatokat és beírod az új adatokat akkor sztornó, de bankkártya adatokat nem célszerű böngészőben eltároltatni.
Bár nem a teljes adattartalmat őrzi meg a böngésző, nem pedig az Aliexpress.

[ Szerkesztve ]

(#11124) atyca

atyca
(senior tag)

Sziasztok!
Itt [link] van szállítási költség?
Köszi előre is!

Win10 Home/64

(#11125) Ciccuka válasza atyca (#11124) üzenetére

Ciccuka
(PH! addikt)

ez alibaba

🏎️ 🏁

(#11126) V/ válasza atyca (#11124) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Ez az oldal a gyártótól történő vásárlás, meg kell adnod hogy mekkora mennyiséget szeretnél és a Contact Supplier gombra kattintva megkérdezni egyezkedni a szállítási költségről. Az 5 darabot inkább az Aliexpressen próbáld megvenni, nem valószínű hogy neked megfelelő lesz az az ár amit írnak. (Nagy tételes vásárlás inkább)

[ Szerkesztve ]

(#11127) trafóóó

trafóóó
(kvázi-tag)

Túl vagyok az első Alis vitámon.Minden simán ment azt írja az eladó hogy visszaadja a pénzt és a vita státusza Seller accept issue váltott.
Ahogy olvasgattam itt olyan 5-7 nappal kell számolnom mire megjelenik a pénz számlámon.
A kérdés ilyenkor az eladó utalja vissza a pénzt vagy az Ali ???
Megrendelném újra a cuccot mert kellene ,de nem tudom simán rendeljem meg,vagy várjam meg amíg megjön a zseton ??

(#11128) V/ válasza trafóóó (#11127) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Mivel nem igazoltad vissza hogy megérkezett, vagy vita indult, még mindig az Aliexpresnél van a pénz az küldi.
Ha van pénzed akkor nem kell megvárnod hogy megérkezzen, vásárolhatsz.

(#11129) A texasi válasza trafóóó (#11127) üzenetére

A texasi
(senior tag)

Az AliExpress-től kapod vissza a pénzt;
az összeg addig nem kerül az eladóhoz,
míg vissza nem igazolod a termék átvételét!

(#11130) atyca válasza Ciccuka (#11125) üzenetére

atyca
(senior tag)

Ez az-)
Az alibaba.com topicban 29 hónapja nem volt hozzászólás,ezért bátorkodtam hozzátok fordulni.
Valami jótét lélek csak megszán egy kis segítséggel......
Ám,ha tudsz ajánlani specifikusabb helyet,azt megköszönöm :R

Win10 Home/64

(#11131) trafóóó

trafóóó
(kvázi-tag)

Akkor ha jól gondolom nincs semmi további dolgom ezzel ,csak várni a zsetont.
Ennek tudatában berendelem újra.
Köszönöm V/ és TeXaSeee

(#11132) A texasi válasza trafóóó (#11131) üzenetére

A texasi
(senior tag)

Igen, így van; csak a türelmes várakozás:
kb. 1 hét alatt kerül vissza a számládra!
:K

(#11133) beg válasza atyca (#11130) üzenetére

beg
(MODERÁTOR)

Itt egy kolléga, aki valószínűleg látott már közelről alibabát :) Esetleg kérdezz rá nála privátban.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#11134) V/ válasza atyca (#11130) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Ezen kívül milyen segítség kell még?

(#11135) atyca válasza V/ (#11134) üzenetére

atyca
(senior tag)

Köszönöm beg,és V/!

Win10 Home/64

(#11136) BITBOYS válasza atyca (#11124) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Itt külön fizetsz a védelemért, szállításért és még ami közben felmerül költség, adó..
Kérj árajánlatot az általad megvásárolni kívánt mennyiségre, szállításra.

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#11137) atyca válasza BITBOYS (#11136) üzenetére

atyca
(senior tag)

Köszi!
A múltkor vettem onnan egy szerelődobozt,ott oda volt biggyesztve,hogy free a szállítás.
Itt nem találtam összeget,azért kérdeztem,hogy ne bolyongjak tudatlanul a sötétségben.
Köszi még egyszer mindenkinek.

Win10 Home/64

(#11138) A texasi válasza atyca (#11137) üzenetére

A texasi
(senior tag)

múltkor vettem onnan egy szerelődobozt,ott oda volt biggyesztve,hogy free a szállítás
Ez érdekes, mivel én úgy tudom,
hogy Alibaba-ról nem lehet egy darabot venni ...
az ingyenes szállításról már nem is beszélve!
:U

(#11139) Ciccuka válasza A texasi (#11138) üzenetére

Ciccuka
(PH! addikt)

xd :DDD

🏎️ 🏁

(#11140) WOT-H-A-C válasza A texasi (#11138) üzenetére

WOT-H-A-C
(MODERÁTOR)

Dehogynem... Csak kevés eladó pö#söl 1-1 db-okkal alibabán. Egyébként érthető okból. Illetve, ha mégis akkor többnyire nagyon drága a posta. Úgy meg, már nem éri meg.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#11141) A texasi válasza WOT-H-A-C (#11140) üzenetére

A texasi
(senior tag)

ha mégis akkor többnyire nagyon drága a posta

" az ingyenes szállításról már nem is beszélve! "

[ Szerkesztve ]

(#11142) WOT-H-A-C válasza A texasi (#11141) üzenetére

WOT-H-A-C
(MODERÁTOR)

" Ez érdekes, mivel én úgy tudom,
hogy Alibaba-ról nem lehet egy darabot venni ..."

(#11143) molvany válasza WOT-H-A-C (#11142) üzenetére

molvany
(senior tag)

Attól függ, mi a portéka. Lehet egy db. - ot is venni. Továbbá minden termékoldalon feltüntetik, mi a " min. " mennyiség, amit rendelni lehet.
Néhányszor már rendeltem onnan, igaz nem 1 db. - valamit, hanem többet és még egyszer sem volt szerencsém, hogy ne lett volna postaköltség.
Nekem mindig a DHL Expresst adták ( lehet azért is, mert Németország volt a célállomás ).

molvany felhasználónak 404 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#11144) WOT-H-A-C válasza molvany (#11143) üzenetére

WOT-H-A-C
(MODERÁTOR)

Így van.

(#11145) peestike

peestike
(senior tag)

dispute-ot nyitottam a kínaira, 13 nap után sem látszik sehol a tn számról semmi. oké, svéd posta tetű lassú, de eddig azért valami elektronikus értesítés a szállításról vagy valami azért összejött pár nap után.
kérdezném, ha netán erre a dispute-ra méltóztatik feladni, akkor kitart nyitva a dispute, addig, ha meg is érkezne? zárni nem fogom, módosítani lehet, azt látom, csak a későbbi lehetőségekhez nem értek, ilyen még nem volt eddig nekem. köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#11146) sbwolf válasza peestike (#11145) üzenetére

sbwolf
(senior tag)

Az attól függ milyen értékű dologról van szó. Pár dolláros cuccnál sokszor nem adnak valós TN-t, de attól függetlenül feladják. Főleg több gyémántos eladók.
Ha jól olvastam, itt a fórumban disput nyitás után,csak a disput hosszabbítására van lehetőség.

(#11147) peestike válasza sbwolf (#11146) üzenetére

peestike
(senior tag)

tudom, hogy sok a kamu tn, most is van nekem 3 belőle. nem is vinnyognék, ha nem eleve ajánlottan kértem volna, de ez valódi tn-nek tűnik: RE419256128SE.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#11148) atyca

atyca
(senior tag)

Úgy vélem meg kell kövessem magam.
Utána túrtam,végül máshonnan vettem azt a vackot.
Ott csak kinéztem,és elmentettem az oldalt.
A szállítási költségek pedig tényleg borsosak,öt db-os ruhának való vacuum bagra 16 jó amerikai dollár az ajánlat.....
Bocs,hogy patáliát okoztam-))
Bár néha nem árt :D

[ Szerkesztve ]

Win10 Home/64

(#11149) V/ válasza peestike (#11145) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Elhamarkodottan nyitottál, inkább 2-3 üzenet mint dp nyitás. Egyébként tényleg lassú , de nem mindegyik nyomkövetö mutatja, nézni kell több helyen, tracitonline.org, 17track

[ Szerkesztve ]

(#11150) brekes

brekes
(fanatikus tag)

Nyitottam egy disputet egy rendelésre, mert nem volt érvényes a tn. Erre másnap már láttam rajta mozgást. Már itt van az országban, de még a vámon. A dispute pedig 22 óra mulva lejár. Mit tudok csinálni, hogy meghosszabbítsam arra az esetre ha valami gáz lenne a rendelt termékkel?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.