Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny_vT

    senior tag

    válasz xEon1337 #9318 üzenetére

    A C30 a Focus II platformon ül, így nem csoda a különbség. :) Talán ha konkrétan a Focus II-höz hasonlítanánk, akkor érezhető lenne a skandináv prémiumsága, de ennyi év távlatából az lenne a meglepő, ha az alsó-közép kategória nem ugraná meg a szintet :)

    Hétvégén mentem (volna) egy arany színű S60-at nézni Freital-ba 130e km futással, 2001-ből. Elég bizalmatlan vagyok a vevővel, mert mobilén 7500-ért hirdeti a kocsit, a helyi apróhirdetési oldalon meg 5500-ért, ráadásul korábban még 156 lóerős (?) teljesítménnyel volt fent a kocsi, most meg ezt eltüntette és sehol sem derül ki milyen motor van benne. De gondoltam teszek egy próbát, a rossz tapasztalat is tapasztalat.
    Nos, szerintem a héten nyerhetett lottón az illető, mert annyira nem kell neki a pénz, hogy péntek óta a megerősítésére várok, mehetek-e vasárnap reggel 10-re megnézni a kocsit :DD
    Erről lenne szó, esetleg a fotók alapján valaki meg tudná tippelni, hogy melyik motorváltozattal gyárottták? Az ülések meglepően jó állapotúnak tűnnek, az is lehet, hogy újrahúzták...

    BigBlackDog: hálás köszönet a remek összefoglalóért!

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák