Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoley3

    tag

    válasz szeva000 #39988 üzenetére

    Hali.
    A Kugel láttán gondoltam írok :DDD

    Nekem már a második van belőle, az elsőnél voltak gondok a távirányítóval, azt hittem ez ilyen... de mostani másodiknál semmi probléma se a távolsággal, se a használati szöggel :N
    ( korábbi hsz-eim között írtam róla miért nem tetszett)
    Amikor elszántam rá hogy veszek új hangszórókat, akkor épp kifutott az SHF120U és ez volt a másik alternatíva.
    A asztalom elhelyezkedése miatt (sarok asztal, így nem tudom megfelelő távolságra rakni a faltól) nekem meg pont a front reflex kellett volna, de ez sajna hátsó reflexes volt, de gondoltam megpróbálom...majd nem sokkal később meg is váltam tőle, bár sajnáltam kicsit mert sztem jól néz ki, de aztán használtan lett egy SHF120U-m.

    Majd a TV-n lévő Solo 6C helyett valami szebbet akartam (az ment a alvó szobába), és újra Kugel lett belőle, ami sztem is szépen muzsikál, nálam egy FiiO D03K- val karöltve (plusz egy Sub-al kiegészítve filmekhez) :DDD
    Az ára sztem lehetne barátíbb, 75k sok, de 50-55k lenne az az ár hogy azt mondom nem sajnálnám rá :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák