Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.RiK

    csendes tag

    válasz Dicker #38735 üzenetére

    Nem szteroidozok, valamint súly rángatást nem értem, hogy hogy érted? Amúgy 19 éves vagyok, nem szedek se fehérje port, se nem szteroidozok, semmi (nem is értek a gyúráshoz, főleg nem az ilyen porokhoz meg szteroidokhoz) Hat éve kezdtem el gyúrni, két kilóval kezdtem bicepszezni (tudom, hogy vicces, de ez volt a max.) egy évig ezzel toltam, ilyen többszázas ismétlésekkel.. utána négy kilóssal bicepszeztem, ezzel is több száz ismétlést csináltam. Majd kb. 4 éve kaptam franciarúdat ami hat kilós és két végére tettem 2x5 kilót így 16kilóval bicepszeztem két kézzel, ismétlés számok már nem többszázak voltak hanem olyan 30-40, valamint melleztem is már ami olyan 50-60 ismétlés volt. Beiktattam szünetnek több mint egy évet, valamint időközben hónapokat is kihagytam és kb. másfél éve kezdtem el megint edzeni. Kértem még plusz súlyokat mivel kevés volt így 2012 december környékén kaptam 2x13kilót a rúdra és leszedtem a két öt kilóst, ezeket meg feltettem így már volt 32kiló a franciarúdon. Ezzel azóta bicepszezek, mellezek. Bicepszezésnél 4x16-ot csinálok mellezésnél 15-30-as ismétlésszám tartományba vagyok.
    Most, hogy átláthatóbb a kép remélem valaki tudd valami megoldást vagy közelebb kerülhetünk a megoldáshoz, hogy meg bírjam állítani ezt a ronda szakadást, vagy lekicsinyíteni. Ha semmi se jó és tovább romlik a helyzet, akkor sajnos abba kell hagynom a gyúrást amit nem szeretnék, hisz most, hogy látom a fejlődést már lassan elérem a kívánt testalkatot és már nem szeretném abbahagyni, viszont úgy meg nem akarok kinézni, hogy izmos vagyok, de teli vagyok ilyen repedésekkel, főleg nem olyanokkal ahol bőröm le van szakadva,mert ez undorítóbb mint a sima repedés.

Új hozzászólás Aktív témák