Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz Rayyy #7430 üzenetére

    külföldi direct a témába vágó topicocba is kérdeztem, de ott se nagyon pörög az oldal.
    Amugy ugy csinálom ahogy mondod, de az eredeti hálo nem elég részletes, hoyg a formát ki lehessen alakitani, a TS után meg már már 1es verzioban is torzul a felulet miután az ujabb igazitás és TS el lett végezve rajta.
    Modern vadászrepülöt szeretnék csinálni, de arrol nem találni semmi használhato anyagot.
    WW2es gépek egyszerü ovális vagy hengeres formábol vannak, és ezekbol is kevés van oktato jelleggel ami tényleg realisztikus pontos modellezés.
    YT-t is néztem, de ott is csak ilyen kamu fantázia vagy elnagyolt modellek vannak vagy általánosságban hard surface amikor csak találomra csinálnak egy formát. vagy csak egy kis bemutatot ahol nem látni a teljes folyamatot.
    De sokat segitene , ha látnám, hogy mi a workflow az alapmeshtol a részletes modellig .
    Már vagy 5x megcsináltam elkezdtem ugyan azt a modelt minden alkalommal egy kicsit jobban sikerült, de valahogy az alapformábol nem tudok továbblépni az apro részletek kidolgozására és kivagdosására.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák