Hirdetés
Adatátvitel, akkumulátor
A magam részéről 40 lepedőért azért elvárnám, hogy ne az EDGE legyen a leggyorsabb ismert adatátviteli szabvány, de sajnos ebben az esetben ez a helyzet. A beépített böngésző csak álló nézetben üzemel, elég fapados, de ehhez a tempóhoz végül is tökmindegy. WLAN természetesen nincs, viszont van Bluetooth, amely sztereó is. A dobozban található USB kábellel viszont modemként is használható a telefon, a memóriakártya tartalma látható külső meghajtóként, ha pedig a mellékelt szoftvert is feltelepítjük, akkor a telefonkönyvet is piszkálhatjuk.
A hátlap alatti telep elég vérszegény, ezúttal tényleg kíméletes használattal két napig bírta. 800 mAh teljesítménytől picivel többet vártam volna, pláne, hogy a sajtóanyag is kiemeli, hogy automatikus fényerőállítás is van a telefonban, amely a környezet világossága alapján csavargatja a kijelző megvilágításának erősségét. Az LG szerint ez sokat dob a készenléti időn, szerintem semmit.
Összegzés? A GD330-nak van néhány erős ellenfele, akikkel szemben nem biztos, hogy van esélye. A finnek régebbi sikermodellje, a 6120 Classic is ilyen áron megy, a 6300 továbbra sem hagyható ki a számításból. A Sony Ericsson W910 oda-vissza felpofozza a kis LG-t, a Samsung pedig az L760-nal, vagy a J770-nel is beszállhat a buliba, de az L700 mindenképpen ütősebb, nem is beszélve a remek kamerával felvértezett G600-ról. Szóval nem lesz könnyű dolga a GD330-nak, közel sem érzem annyira erősnek, mint az Arena-t, vagy a KP500-at.
Nincs benne semmi extra, amivel önmagában még nem lenne gond, de egyetlen érvet sem tudnék arra nézve felhozni, hogy miért választaná valaki pont az LG modelljét egy olyan mezőnyben, ahol ekkora konkurenciával kell felvennie a harcot.
Bog
A cikk elkészítésében a T-Mobile mobilinternet volt segítségünkre.
A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!