Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Basszus... Most nagyot csalódtam az EK-ban! Gondoltam jobban szemügyre veszem az új blokkot, bár ne tettem volna... Szétszedtem, gondoltam az Intel felfogatót(ami baromira tetszik) lecserélem AMD-sre. Amikor először megláttam az AMD-s lefogatót, már láttam hogy baromira nem tetszik a kinézete... Gondoltam majd megszokom... De amikor feltettem a blokkra, nem tudtam hirtelen hogy most kib*sszam az ablakon, vagy darabokra törjem az egészet... :W Nem vagyok idegbeteg, de amikor egy adott dologgal(jelen esetben a vízhűtés) ennyi baj van, ráadásul még egy baromi drága cucc nem is úgy van csinálva hogy jól nézzen ki, akkor kegyetlenül ki tudok akadni... Mi a büdös francért csinálta meg úgy az EK az AMD-s felfogatást, hogy a blokkot 90 fokkal el kell fordítani az Inteles megoldáshoz képest??? Magyarán a csatlakozók nem vízszintesen, hanem függőlegesen fognak állni, ami nekem kegyetlenül nem tetszik... Úgyhogy most vagy barkácsolok egy zsír kinézetű AMD-s lefogatót, vagy veszek egy Inteles alaplapot, mert a másik gépem is AMD-s... Hál' Istennek... :((

    Vagy létezik más megoldás is? :F

    Szerk.: DigitXT: Tegnap szétkaptam az XT vezérlőpanelét, és megnéztem milyen ledek vannak benne. A két szélsőn hagyományos led dióda van, amit szerintem még ki is tudnék cserélni... De a középső kijelzőt nem tudtam szétszedni, mert se nem csavaros, se nem pattintós megoldású... Úgyhogy szerintem azon nem lehet cserélni a ledeket... :(

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák