Hirdetés

Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz parandroid #4249 üzenetére

    Erre próbáltam én is célozni. Hogy figyelembe kell venni a szabályzat, a jó ízlés és a közerkölcs szabályait viccíráskor. De szerintem mkbla viccei igen is ide valók voltak, és nem sértették ezen szabályokat, tehát Gambit és Cathfaern feleslegesen túlreagálta a dolgot még akkor is, ha előtte már volt egy két probléma. Mert a két kategóriának nem volt egymáshoz köze. Kérném a moderátorok érzékenységi szintjén egy kicsit állítani, mert túl hamar kiakad :)) (És megint megjegyezném, hogy a többivel egyet értek!)

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

  • Gambit

    őstag

    válasz biga #4251 üzenetére

    Na, csak azért válaszolok erre a hsz-edre, mert téged a nyíregyiek értelmes embernek tartanak, így nyilván meg fogod érteni, amit most írok. (Legalábbis remélem!) Először is nézzük meg, hogy mit is írtunk mi Cathfaern-el: Bővebben: link, Bővebben: link. Azt írjuk, hogy a viccekkel van gond? Nem, nem azt írjuk. Én megkérdeztem humoros kedvű barátunkat, hogy mi a célja a viccekkel. Mert nekem úgy tűnt, hogy meg akarja botránkoztatni a közösséget, nem pedig szórakoztatni, ami a topic lényege. Tehát ismétlem, nem a viccekkel volt a gond, hanem a céllal. (Egyébként Cathfaern is tök ugyanezt írta, szóval nem teljesen értem, miért kell leírnom megint, de mindegy.) Tehát nem arról van szó, hogy túlreagáltuk a vicceket, hanem egyszerűen szánalmas próbálkozásnak tűnik csak azért egy csomó viccet beírni, hogy megnézzük, mi lesz a hatás. Egyébként a srác is elismerte, hogy ez volt a célja: Bővebben: link ----> ''igen direkt''. Na még egyszer a végére, hogy mindenkinek világos legyen, nem a viccekkel van baj, hanem a szándékkal. Na, aki ezután sem érti, azt tényleg csak sajnálni lehet, én részemről ejtem a témát, jó vicceket kívánok! ;)

    ''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

  • Niquis

    aktív tag

    válasz a_tesz #4243 üzenetére

    Ez az, a lovag tartja a frontot, amiről a téma szól, a sok kibaszott flame közepette is!:DD
    A progresszíven és a glam-en szanaszét röhögtem magam:D

    "És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

  • turho

    őstag

    Na mondom benézek már a viccrovatba. Tényleg vicces ami itt folyik.
    Én csak röhögni akarok. Mindkét párt üssön agyon.

  • Ck.

    addikt

    Egy szerzetes elmegy hajókázni, de a kapitánnyal hajótörést szenvednek.
    Egy ismeretlen szigetre vetődnek, ahol a bennszülöttek fogvatartják őket.
    Kiderül, hogy ezek a bennszülöttek kannibálok.
    Megkérdezik először a kapitányt: - Halál vagy unga-bunga?
    Erre a kapitány: - Hát a halálnál már csak jobb lehet az unga-bunga.
    Kiderül, hogy ezek mind buzik, hát jól seggbekúrják, majd megszégyenítve, meggyalázva szabadon engedik.

    Most megkérdezik a szerzetest: - Halál vagy unga-bunga?
    Erre a szerzetes: - Inkább a halál, mint a gyalázatos szégyen.
    Erre a bennszülöttek: - Jó rendben, de előtte egy kis unga-bunga.
    :DD

  • biga

    senior tag

    válasz Gambit #4252 üzenetére

    Megkövetlek titeket. Úgy néz ki félreértettem. Tényleg túlreagálásként értékeltem (és fogom ez után is ha hasonló szitu előfordulna megint és ezért (a tartalomért) valaki szólna). Én nem éreztem provokálásnak mkbla vicceit, sőt idevalónak érzem őket. De visszaolvasva ti tényleg nem a tartalmat kritizáltátok.

    ON:

    Megy a HIÉNA a mezőn, mikor találkozik a MAJOMMAL. A MAJOM megkérdi:
    - Te hiéna? Miért vagy így megtépázva???
    - Hát csak azért mert mikor elmegyek a bokor előtt, akkor mindig rámugrik egy oroszlán és megtép.
    - Na, hiéna hát ne aggódj. Veled megyek és ha rád ugrik az oroszlán, én odamegyek és megverem.
    Így is lett. Elmegy a hiéna a bokor előtt, az oroszlán ráugrik. De a majom nem segít, hanem felfut a fára.
    Mikor az oroszlán elmegy, a hiéna odavánszorog a fához amin a majom ül, és megkérdezi:
    - Te majom? Miért nem segítettél??
    - Mert úgy röhögtél, hogy azt hittem, ura vagy a helyzetnek!!!

    [Szerkesztve]

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Ck. #4255 üzenetére

    :D:D :R:R

    [Hidd el ennyi smiley-val is látni hogy tetszett :). Cathfaern]

    I am having fun staying poor.

  • mkbla

    senior tag

    válasz biga #4256 üzenetére

    Nos, egy kicsit felment az agyvizem h egy rohadt vicc miatt ki lett bannolva vki (most erre tudnák pár ide nem illő durva dolgot mondani de nem fogok). Nem írtam durva vicceket (na jó a csecsemős kissé morbid volt). Igen direkt irtam zsidós vicceket, kiváncsi voltam h felveszik-e, és igen, sikerült ezt is túllihegni. Ha Gambit nem köt belém, beírok még 1-2 zsidós viccet és abbahagyom. Ehelyett túlreagáltátok, ha még löktem volna 2 oldalon keresztül a zsidós vicceket akkor jogosan kérdezhettetek volna arra h ''ezt direkt csinálod?'' Ha most azt mondom h ''jaj, bocs csak véletlenül irtam be'', akkor ezt elhiszi vki? Nekem ez a véleményem, fel lett fújva ez az egész, látom ti más nézőponton vagytok, ez van. Itt a moderátorok döntik el h mi idevaló és mi nem, vkinek ezt is kell, de akkor is elég könnyen kiakad az érzékenységi szint... Túl szigorú volt a büntetés és igazságtalannak tartom.

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    ON

    - Tessék kisfiam, egy rúd szalámi. Edd meg!
    - De anyu! Ez majdnem teljesen romlott!
    - Kisfiam! A vége jó. És minden jó, ha a vége jó.



    - Miért sárgák a kínaiak?
    - Mert széllel szemben pisilnek.



    Bemegy a kocsmába egy szőke nő, egy apáca, egy ügyvéd és egy rabbi. A csapos felnéz:
    - Mi ez, valami vicc?



    Egy tudós professzor találkozik két indiánnal:
    - Elnézést uram, maga milyen indián?
    - Inka.
    - És a barátja?
    - Ő méginkább.

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • marcee

    addikt

    válasz mkbla #4258 üzenetére

    ''Túl szigorú volt a büntetés és igazságtalannak tartom.''
    Ezzel egyetértek én is. Úgy láttam ez indította mkbla-t hasonló viccek bemásolására. Én magam nem szóltam volna hozzá - most is eltartott egy ideig míg rászántam magam -, de a csecsemő aprítós viccre miért nem reagált senki? Nem ugyan az a kategória? Vagy az nem történt meg? Biztosan megtörtént már, maximum a ''vicc'' nem egy konkrét esetről szól, de még akkor is lehetne mondani ''hogy soha ne is ismétlődhessen meg.''
    Vagy például, hányszor hangzott el az eddigi vicc rovatokban a ''miért nem fojtották inkább vízbe Jézust'' kezdetű vicc? Szerintem soha nem lett belőle komolyabb vita, de _azonnali_ban_ biztosan nem.
    Bevallom töredelmesen, hogy én ezeken a vicceken is szoktam kuncogni magamban, bár jól tudom, hogy nem szabadna. Nem terjeszteném az biztos. Csakis az ítéletet tartom súlyosnak és elhamarkodottnak.

    Mindazonáltal, nem állt szándékomban feléleszteni egy talán lezárt, de semmiképpen sem idevaló vitát, csak arra gondoltam, talán más nézőpontból is meg lehet szemlélni a történteket.

    [Szerkesztve]

    \m/

  • gyomlosi

    tag

    Két lökött beszélget:
    - Te, én napról napra szórakozottabb vagyok. Tegnap a buszmegállóban vettem
    észre, hogy nincsen rajtam alsógatya.
    - Az semmi, én a munkahelyemen vettem észre, hogy egy fogkefe lóg ki a
    fejembol. De nem is ez a félelmetes.
    - Hanem?
    - Hanem például egy medve.

  • gyomlosi

    tag

    A hangya és a tücsök

    AZ EREDETI VERZIÓ:
    A hangya a forró nyarat szorgalmasan végigdolgozta,
    építgette-szépítgette
    házát, és élelmet halmozott fel felkészülvén a kemény télre. A tücsök
    úgy
    gondolta, a hangya bolond, és végigmulatta a nyarat. Eljött a tél, a
    hangya
    nem fázott és nem éhezett, ám a tücsök élelem és szállás híján a
    hidegben
    lelte halálát.


    A HUMÁNUS VERZIÓ:
    A hangya a forró nyarat szorgalmasan végigdolgozta,
    építgette-szépítgette
    házát, és élelmet halmozott fel felkészülvén a kemény télre. A tücsök
    úgy
    gondolta, a hangya bolond, és végigmulatta a nyarat. Eljött a tél, és
    a
    tücsök bekönyörögte magát a balek hangyához, ahol tovább mulatozott.


    A MODERN VERZIÓ:
    A hangya a forró nyarat szorgalmasan végigdolgozta,
    építgette-szépítgette
    házát, és élelmet halmozott fel felkészülvén a kemény télre. A tücsök
    úgy
    gondolta, a hangya bolond, és végigmulatta a nyarat. Eljött a hideg
    tél,
    és
    a nélkülöző tücsök sajtótájékoztatót hívott össze azt a kérdést
    feszegetve,
    hogyan lehet az, hogy míg egyesek kint fagyoskodnak a hidegben, mások
    úgy
    élnek, mint a hangya. A CNN, az RTL Klub, a TV2 és az MTV felvételeket
    mutatott be a didergő tücsökről, és a melegben, terített asztal
    mellett
    henyélő hangyáról. A világ döbbenten konstatálta az égbekiáltó
    különbséget.
    Hogyan lehetséges, egy ilyen jól fejlődő, épülő országban a tücsköt
    így
    sorsára hagyni? A NZSZ (Nemzetközi Zöldbogarak Szövetsége) vezetői
    több
    hírműsorban is ''zöldellenes elfogultsággal'' vádolták a hangyát, és
    felhívták
    a figyelmet arra a szomorú tényre, hogy a világon sok tücsök áldozata
    ennek
    a kirekesztő mozgalomnak. Breki, a béka, a tücsökkel együtt lépett fel
    a
    Mónika Show-ban, és mindenki könnyekre fakadt, amikor az ''Azért Vannak
    A
    Zöldbarátok'' című slágert énekelték. A Köztársasági Elnök és felesége
    egy
    jótékonysági bálon támogatásukról biztosították a tücsköt, és olyan
    javak
    juttatását helyezték kilátásba, amiből a tücsök az előző kormányzati
    ciklusban kimaradt; ahogy a miniszterelnök fogalmazott: ''...hogy ne
    süvölthessenek újra az előző rendszer szelei''. Több politológus a
    ''Mélyvíz''
    adásában kifejtette, hogy a hangya a tücsök kárára szépen
    meggazdagodott,
    és
    egyúttal az ilyen típusú jövedelmek elvonását célzó adójogszabály
    szükségességét hangoztatták az ''egyenlő közteherviselés'' szellemében.
    Végül,
    az ''Egyenlő Esélyeket Az Anti-Zöldekkel'' szervezet hathatós
    közreműködése
    nyomán a hangyát visszamenőleges hatállyal megbírságolták, mert nyári
    munkái
    közben nem foglalkoztatott elegendő számú zöld bogarat, adótartozásait
    behajtották és házát az állam elkobozta. A történet végén látjuk,
    amint
    a
    tücsök felélte a hangya utolsó téli élelemtartalékait a kormánytól
    kapott
    házban (ami nemrég még a hangyáé volt), a hangya pedig eltűnik a
    hóban.
    Másnap reggel pedig a tücsök fogta a cókmókját és (mivel sikerült
    teljesen
    felélnie a hangya vagyonát) elindul egy újabb hangyát keresni....

    Ha a mai magyar valósággal bármi összefügést vél felfedezni az csak a
    véletlen műve !

  • Versus69

    csendes tag

    válasz gyomlosi #4262 üzenetére

    nagyon jó:C

    Bár jobban belegondolva szomorú.

    ''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

  • csabika25

    aktív tag

    Egy férfi a nudista strandon keresett magának egy napozóágyat.

    Amikor egy kislány odalépett hozzá, az újságot, amit épp olvasott, rádobta a farkára.

    A kislány megkérdezte:

    - Mi van ott az újságod alatt?

    A szivar gyorsan kapcsolt, és azt mondta:

    - Egy kismadár.

    A kislány tovább állt, a szivar pedig elszunnyadt a napozóágyon. Amikor felébredt, egy kórteremben találta magát, és szörnyű erős fájdalmai voltak.

    Egy rendőr faggatta, hogy mi történt vele:

    - Nem tudom - válaszolt az ürge - a strandon feküdtem egy napozóágyon, odalépett egy kislány, kérdezett valamit, majd azt hiszem, elszunnyadtam, és a következő, amire emlékszem, hogy itt vagyok.

    A rendőr visszament a strandra, megtalálta a kislányt és megkérdezte, mit csinált azzal a meztelen pasival:

    - Vele? Semmit!

    A madárkájával játszottam, de az szembeköpött, ezért kitekertem a nyakát, széttörtem a tojásait, és felgyújtottam a fészkét.

    ''Isten fut Windows alatt''

  • Turmoil

    senior tag

    Úgy látom még nem volt:

    Négy székely ül az asztal körül, azon egy üveg. Fogja az első meghúzza az üveget, majd visszarakja az asztalra. Majd a második is megfogja és az is meghúzza. Azután a harmadik is megfogja az üveget és az is iszik belőle. Majd a negyedik iszik az üvegből. Lerakja és megszólal: Ez petróleum. Mire az első: Az.

    Cowboy bemegy az ivóba, rendel egy italt, majd rágyújt a pipájára. Már egy ideje eregeti a füstkarikákat, amikor egy tagbaszakadt indián odalép mellé, a kezét a vállára teszi és így szól:
    - Na most már jó lenne, ha abbahagynád az anyázást...

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • scang

    senior tag

    válasz parandroid #4249 üzenetére

    miből gondolod, hogy senkinek sem tetszettek ezek a viccek?
    mert többen hangot adtak neki?
    és aki csöndben elolvassa mint én, aztán odébb lapoz?
    szvsz otthon a kis lakásodban eldöntheted, hogy ki mit mondjon, miről beszéljen, de ez egy fórum, ahol rajtad és a másik 3-4 emberen kivűl van még 10ezer.
    a zsidó viccekhez meg az ezzel kapcsolatos balhékhoz meg annyit, hogy manapság ez nagyon felkapott, erre nagyun ugranak páran, biztos nagyon unatkoznának, ha nem tudnának leugatni egy ilyet egy héten.
    ez megy a médiában is :(

    [Szerkesztve]

    Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

  • Integra

    titán

    A halász hazatér fatörzsbol vájt csónakján és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlodo országban dolgozik. A piackutató megkérdezi a halásztól:
    - Miért jött haza olyan korán?
    A halász azt feleli:
    - Tovább is maradhattam volna, de elég halat fogtam ahhoz, hogy gondoskodjak a családomról.
    - Mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember.
    - Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász.
    A piackutató itt közbevág:
    - Nézze, nekem egyetemi diplomám van és tanultam ezekrol a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél. Nagyobb csónakkal még több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok ido, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló vonóhálós flottára.
    - És azután? - kérdezi a halász.
    - Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebbol a porfészekbol Cotonouba, Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Még azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tozsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne.
    - Mennyi ido alatt tudnám ezt elérni? - érdeklodik a halász.
    - Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató.
    - És azután? - folytatja a kérdezosködést a halász.
    - Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a
    szakember. - Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatna a városi rohanó életformát, és
    egy távoli faluba költözhetne.
    - És azután mi lenne? - kérdezi a halász.
    - Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • szucsi

    őstag

    válasz scang #4266 üzenetére

    Kiszolgáltatott emberek megfulladnak, amikor mérgesgázt lélegeztetnek be velük.
    Kiszolgáltatott embereket játékból kútba lökdösnek.

    HAHAHAHAHA!

    Nagyon tetszik, mondhatnám LOL. MUHAHA, fetrengek a röhögéstől. És büszke vagyok rá, hogy szabad a szólás, és azon röhögök, amin csak akarok.

    VIHIHI!

  • scang

    senior tag

    válasz szucsi #4268 üzenetére

    tedd azt, röhögj vagy maradj csöndben;]

    de ennek sosem lesz vége, ha mindig van aki beszóljon és visszaszóljon
    ez azért viccrovat. ha tetszik elolvasod, ha nem továbugrasz
    nekem a székelyes viccek nem tetszenek, de mégsem rikácsolok.


    peace...

    Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

  • szucsi

    őstag

    válasz scang #4269 üzenetére

    Hallottál már olyan székelyes viccet, amikor embertelen módszerekkel tömegesen irtanak ki székely bácsikat?

    Én sem, mintahogy nem is a sztereotipizáló vicceken akadt fent DV. A zsidógyilkolós-ausvicos vicc ugyanis nem zsidóvicc, ezt nem értik meg sokan. Mintahogy azon sem nevetgélnénk, ha több tízezer skótot, vagy szőkenőt ölnek meg válogatott módszerekkel.

    Kohn & Grün viccek /= gázkamrahumor. Ez a lényeg.

    peace.

  • Zoltán

    őstag

    válasz szucsi #4270 üzenetére

    Teljesen egyetértek, khon/grün vicc nem egyenlő a gázkamrahumoral. Az első mehet, a másik izléstelen. DE! Meg kellene azt is nézni, hogy mi indulája ezt! Mert míg az oroszok nem sajnáltatják magukat (a zsidókénál sokkal nagyobb méretű!) 2. vh -s emberveszteségeik miatt, addig a zsidók igen. És ez az unszimpatikus magatartás indukálja a zsidó ellenes hangulatot/vicceket. Komolyan mondom, ha van amit becsülök az oroszokban (az irodalmukon kívül) akkor az az, hogy noha messze ők szenvedték el a legnagyobb embeveszteséget a 2. vh-ban, még sem követelőznek/sajnáltatják magukat 60 évvel a háború után! Persze ez sem elég indok arra, hogy izléstelen/kegyeletsértő vicceket találjanak ki egyesek, de talán ez lehet az egyik oka.

    MOD: az is érdekes, hogy népek szenvedésén nem lehet itt viccelni (amúgy nagyon helyesen) az élet gyalázásán viszont igen( gondolok itt elsősorban csecsemő-mészárlós-vasvillás /abortuszos viccekre) Javaslom : egyiket se lehessen.

    [Szerkesztve]

  • micro

    addikt

    válasz scang #4269 üzenetére

    Aki tovább ugrik, az nem sokkal jobb, mint aki beír ilyen vicceket.
    Aki ezen röhög, az meg nem ember! :( Bővebben: link

    Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

  • scang

    senior tag

    válasz micro #4272 üzenetére

    #4270-el nagyon egyetértek.

    nem is írtam sehol, hogy ezeken jót nevetek, csak annyit, ha nem tetszik lapozz
    az első hsz-a témában sem gázkamrás viccre reagáltam, hanem a mkbl zsidóvicceire, mert arra is ráugrottak.
    lényeg, hogy ha valami zsidóvicc eldurran ami nem túl szalonképes mindjárt megjelenik valaki és veri a mellét. egy kicsit túl van reagálva a téma.
    el kellene felejteni már:(
    szépen minősítsd magadban az emberkét az senkit nem zavar.

    egyébként kiváncsi lennék ki talál ki ilyen vicceket:(

    Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

  • Sanya

    nagyúr

    na most mindenki aki ide akar írni zsidó viccekkel és egyéb viccekkel kapcsolatos véleményt, az ne írjon semmi ilyesmit, ez kurvára nem az a topik. off topikban dühönghettek, ez meg viccrovat tudomásom szerint.

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

  • Zoltán

    őstag

    válasz Sanya #4274 üzenetére

    Egyetértek, szóval: ON:

    - Egy embertől megtudtam a hosszú élet titkát: minden reggel meg kell szórni a rántottádat egy kiskanál puskaporral.
    - És bevált?
    - Neki igen. 105 éves volt, mikor meghalt, 7 gyermeket, 16 unokát és 28 dédunokát hagyott hátra... meg egy másfél méter széles lyukat a krematórium falán.

  • scang

    senior tag

    válasz Sanya #4274 üzenetére

    igazad van Sanyi, részemről befejezve.

    Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

  • Rez_Grof

    őstag

    Legolas titkos naplója


    Első nap:
    Elmentem Elrondhoz, a Tanácsra. Én voltam a legszebb az egész
    gyűlésen. Elvállaltam, hogy elkísérek néhány aprócska embert Mordorba, hogy
    valami gyűrűt beledobjunk egy vulkánba. Nagyon fontos küldetés --az
    aranygyűrű roppant veszélyes.

    Negyedik nap:
    Boromir nagyon idegesítő. Miért kell állandóan azt az óriási pajzsot
    viselnie?Fölmásztunk a Caradhrasra, de a csira emberek miatt, akik nem tudnak
    járni a havon, vissza kellett fordulni. Határozottan én vagyok a
    legszebb a Szövetségben. Sirály!

    Hatodik nap:
    A Bányában még ahhoz is sötét van, hogy rendesen megfésüljem a
    hajam. Nagyon félek, hogy gubancos lesz. Az orkok tök hülyék. Még
    mindig én vagyok a legszebb.

    Tizedik nap:
    Gandalf belezuhant a homályba. Másrészt, azt hiszem, egy pattanás
    fog nőni az orromra. Ez roppant nagy baj, mivel a tünde-pattanások
    akár 500 évig is megmaradhatnak. Még mindig én vagyok a legszebb, a
    rohadt ragya ellenére.

    Tizenegyedik nap:
    Lothlórien. Azt hiszem, Galadriel szebb, mint én. Viszont biztos, hogy
    leutánozta a frizurámat. Én is pont így néztem ki ezer évvel ezelőtt,
    mint ő most. Hülye muff. Totál kiakadt, hogy a tükrös szökőkútjában
    vettem habfürdőt. Ráadásul azzal vádolt, hogy az én hajamtól dugult el
    a lefolyója. Hazugság, nyolcszáz éve egyetlen hajszálam se hullott ki,
    miért pont most kezdene el? Messze én vagyok a legszebb.

    30. nap:
    Evezünk, a nagy vízfelület miatt tisztára leégett az arcom. Aragorn
    szemmel láthatóan különös módon vonzónak találja Frodót. Ha
    bármivel próbálkozik, Samu megöli. Még mindig én vagyok a legszebb.

    33. nap:
    Boromirt megkísértette a gyűrű. Olyan unalmas már ez az egész.
    Engem nem tud megkísérteni, nekem mindenem megvan, amit csak
    akarok (tökéletes haj és kőkemény fenék). Mostanában elég furcsa
    leveleket kapok egy, magát Staceynek nevező vala kitől, aki különböző
    obszcén dolgokat óhajtana tenni szerénységemmel. Szerencsére itt
    van a hiper-szuper éles tünde látásom, szóval elszaladhatok, hogyha
    azt látom, hogy jön.

    35. nap:
    Boromir halott. Elég gázos volt, nem igazán hiányzott most ez. Aragorn
    megcsókolta, amikor elhunyt. Hát ez nem igaz, az embernek tele kell
    lövetnie magát nyilakkal, hogy végre történjen valami? Boromir
    egyáltalán nem volt szebb, mint én. Nem értem.
    Úgy érzem, balhé lesz. Frodó elhúzott Samuval Mordorba. Milyen cukik
    ezek a kis emberek, hogy így törődnek egymással. Egészen biztos
    vagyok benne, hogy bejövök Gimlinek. Tök gáz. Pont a csípőmig ér,
    szóval lenne előnye is a dolognak, de a vastag copfok és az a nagy
    sisak totál kiábrándítók. Azt hiszem, sötét idők jönnek. Nagyon sötét idők.




    Gollam naplója:

    7462. nap: Meeggggggggggyyyyyyyyeeeeee! Záákossssssszz...

    8902. nap: Záákossssssszz... Affene. Eszt már mondtam.

    9042. nap: Ma elengedtek Mordorból. Cúf orkok. Tiszta kosz lettem a
    kínszókamráckáikban. Nem mintha számítana. De a tangáckám igazán
    szexi.

    9088. nap: Ma megnésztem magam egy pocolyában. Mekkora
    gülüszemeim vannak! Így jár, akit számítógépen cinálnak. Szebaj..
    Hamarabb észreveszem a Drágaszágot. Ez akkor isz előnyösz lenne,
    ha köszgaszdász lennék.

    5032. nap: Elbactam a napok számozászát. Picába.

    9771. nap: Ma találkosztam a hobbitokkal. Kicit vitatkoztunk, de
    végülisz beláttam, hogy Frodó jó Gazda. Ész milyen édesz kisz
    szájackája van. Lopva meg akartam szimogatni a fejét, de a hájasz
    hobbit tök féltékeny rám. Azt mondta, megöl, ha a Gazdához nyúlok.

    9876. nap: Szokat vitatkozom magammal. Érdekesz dolog. Cak nagyon
    kifáraszt, ahogy minden mondat után át kell ülnöm szembe.

    9903. nap: Ma becapott a Gazda. Békészen halat loptam éppen valami
    szent tóból, de kicalt a parta ész átadott egy comó paszinak. Kámszát
    húztak a fejemre ész elhurcoltak. Félek, hogy valami szadomaszo
    társzaszágba keveredtem.

    9989. nap: A Drágaszágot akarom! Szikerült megegyeznem a Banyával,
    aszt mondta, két ruganyosz húszú hobbitot minden bordélyban
    szíveszen fogadnak. A Drágaszágot meg lenyúlom magam, én leszek a
    leghatalamaszabb! A Nagy Gollam! Ész akkor majd telik verge
    pszichológuszra!

    A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

  • Rez_Grof

    őstag

    Elrond Titkos Naplója

    Másodkor, tegnap

    Ma összecsaptunk Szauron seregével.
    A fiúknak romlik a hallása.Amikor azt üvöltöttem, hogy lövéshez készülj, letámasztották a pajzsukat a földre. A sortűznél meg valamelyik marha majdnem átlőtte a fülemet.

    Másnap

    Szauron kijött és megmutatta az új gyűrűjét.
    Csapatszám estünk hanyatt a meglepetéstől, amikor láttuk, hogy
    ezüstkesztyűhöz képes volt futtatott aranyat feltenni. Ebbe a pasasba
    semmi jóízlés sem szorult.

    2. nap
    Szauron gyűrűjét le akartam adni a portán, de Isildur lenyúlta és
    otthagyott. Gyakoroltam a nevét, de most se vagyok benne biztos,
    hogy Z-vel vagy SZ-szel kell-e kiejteni.
    Tiszta kosz vagyok és be is rekedtem.

    35. nap
    Találtunk egy völgyet, alacsony ingatlanárakkal.
    Sikerült lecsapnom pár üres telekre.
    A társaim szerint csak egy magamfajta balek hagyhatta, hogy kilátás
    nélküli, huzatos, dohos és sötét telkeket rásózzanak.

    47. nap
    Szépen halad az építkezés.
    Sajnos, a társaim kekeckednek.
    Zavarja őket, hogy ablaküveg híján minden reggel tele a szobájuk
    falevéllel. Hiába magyaráztam, hogy ez csak ősszel van így.
    Dilettánsnak, kreténnek neveztek.
    Ettől nyugtalanság lopódzott a szívembe.

    79. nap
    Kiadtunk pár szóróanyagot, de a címünknél Imladris helyett
    Völgyzugoly szerepel bennük. A marketingesünket kirúgtam, de ez már
    nem sokat segít.
    Még Gandalf is alig talál ide.

    94. nap
    Bilbó hozzánk költözött.
    Nem örülök, mert ahogy a régi mondás tartja:
    ''A hobbit ritkán jár egyedül''.
    Tegnap is azt álmodtam, hogy négy hobbit hancúrozik a kertben.
    Más se hiányzik.

    98. nap
    Arwen ma megint elkötötte szegény Glorfindel lovát.
    Glorfy tök dühös. Azt mondta, Asfaloth teljesen elszokik tőle.
    Ebben lehet valami, mert a múlt héten is csak hatodjára tudta megülni.

    Ugyanaznap délután:

    Arwen megint az én vízátemelő parancsaimat használta, pedig
    ezerszer megmondtam, hogy az az én dumám.

    Frodó ébredésekor különös késztetést éreztem, hogy Smith
    ügynökként mutatkozzam be neki és üdvözöljem a való világban. Ez
    valami gonosz varázslat lehet.

    102. nap
    Ma ordibálást és veszekedést tartottunk az udvaron, de szóltam a
    krónikásunknak, hogy írjon ''tanácskozás''-t helyettük. Gimli fegyverzet
    hatásbemutatót akart tartani, de hát már a törp ipar se a régi. Nem
    röhögtük ki.
    Legalább is ott nem.

    103. nap
    A Társaság nekiindult, hogy beteljesítse magasztos célját.
    Kész röhej. A hobbitok egy bokorban is elvesznek, Gimli mérföldekre
    bűzlik, Gandalfnak tériszonya van...
    Ork legyek, ha Lothlóriennél messzebb jutnak.

    104. nap
    Fogadtam Bilbóval három kiló mithrilbe, két pofon ellenében, hogy
    Frodó eljut Mordorba és vissza. Addig kanasztázunk.

    591. nap
    Semmi hír nem jött sehonnan.
    Gyűlölöm a kanasztát.






    Glóin fia Gimli Titkos Naplója


    1. nap:
    Elmentünk a haverokkal valahova Eru háta mögé tanácskozni.
    Agyoncsicsázott tündeházak, de ablaküvegre nem futja nekik.
    Jött egy rakás további tünde is, mintha nem lenne belőlük itt is elég.
    Van egy Legolas nevű köztük, az összes tükröző felületen megnézi
    magát.

    2. nap.
    Ma összeült a tanács. Semmi kaját nem adtak.
    A vendég tündék nyilvánvalóan egymás pasijai.
    A Gyűrűt megpróbáltam szétverni. Nem jött össze.
    Szegény Bóglinak majd veszek egy új szekercét.

    4. nap
    Nekivágtunk a túrának.
    Gandalf az összes útbaeső várromot megnézeti velünk.
    Bolond az öreg, hegyet akar mászni, amikor ott van Mória.
    Legolas ma reggel kétszer mosott hajat és újrafonta a füle mellett a
    tincseit.

    6. nap
    Egy csapat varjú miatt Gandalf felmászatott bennünk a hágóra.
    Utálom a havat. A hobbitok csak nyűgnek vannak velünk.
    Legolas a hó tetején járkál, nőies mozgással. Gusztustalan.

    Ugyanaznap, este:
    Gandalf addig ordítozott, amíg a nyakunkba nem szakadt a fél
    hegyoldal.
    Frodó azt mondta, menjünk Móriába. Most mászhatunk vissza.

    8. nap
    A Tó Őre ránk döntötte a Nyugati Kaput.
    Legolas be van szarva, már goblint mond ork helyett.
    Boromir szólt, hogy minden tele van hullákkal.
    Miért én veszem észre ezeket utoljára?

    9. nap
    Attól félek, a tervezett Balin-féle lakomával baj lesz.
    Az egyik csontvázban felismertem Sercli fia Kiflit, a legjobb pékünket.
    Legolas minden pajzsban megnézi magát és Gandalf botjának fényénél
    fésülködik.
    Gandalfnak fingja nincs arról, merre kell menni. Nekem sincs.

    12. nap
    Ma megnéztük Balin szarkofágját és a Krónikák Termét.
    Balin sírfelirata tele van helyesírási hibákkal, elbőgtem magam.
    Pippin belökött egy csontvázat a kútba. Gázos dolog, az alagsorban
    valakire ráeshetett.
    Most majd feljönnek balhézni.

    Ugyanaznap, később:
    Hát fel is jött egy troll, meg pár ork.
    Felálltam Balin sírkövére, így magasabb vagyok mindenkinél. Yess!
    Legolas véletlenül torkon lőtte a trollt, most persze nagy az arca.
    Frodóról kiderült, hogy titokban testhez tapadó ezüstflitteres kombinét
    hord.
    Az összes társam végigtapogatta...
    Hova kerültem?

    14. nap
    Ma találkoztunk egy balroggal.
    Olyat lehelt, hogy Gandalfnak szétcsúszott a választék a hajában.
    Még nekem se ilyen büdös a szám.
    Gandalf beszólt neki. Van vér a pucájában.

    Ugyanaznap, este:
    Gandalf leesett a Hídról. Gáz.
    Kimentünk a Keleti Kapun.
    A hobbitok gyász ürügyén egymást ölelgetik.

    15. nap Megyünk Lothlórienbe. Legolas ma tizenhétszer állt meg
    frizurát igazítani. Az erdő állítólag tele van tündékkel. Már előre
    hányingerem van...

    A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

  • NwL

    tag

    - Idesapám, csuklik a tehén!
    - Adj neki vizet lányom.
    - Nem úgy! Össze...

  • NwL

    tag


    Az orvadász jön ki az erdobol amikor találkozik a
    csendorrel.Megkérdezi tole:
    - Mi az ott a váladon?
    - Levél.
    - Nem ott a másikon.
    - Jézusom egy vaddisznó !!!


    A fogyatékos gyerekek iskolájában a tanítónéni behoz egy nyúlat és lerakja az asztalra.
    - Na Pistike mi ez?
    - Neem tudoooom.
    - Na mi ez.
    - Dee neem tudoom.
    - Erröl tanultunk egész évben.
    - Bartók Béla személyesen???



  • misu

    aktív tag

    Egy kis durvát?

    -Mama! Én nem kérem ezt a tojást!
    -Kisfiam! Edd meg szépen, a multkor megígérted, hogy mindent meg fox enni...
    5 perc mulva:
    -Mama! a csőrét is?
    ;]

    Bűn az élet.

  • NwL

    tag

    Megy a székely paraszt a szekerével az úton, ahol lassít mellette egy Ferrari és a vezetője megszólal:
    - Mi van papa, egy lóerős? Az enyém 200!- majd tovább hajt.
    Tíz perc múlva a székely egy kanyarhoz ér, és látja hogy a Ferrari darabokban van egy fa tetején. Majd megkérdezi:
    - Na mi van fiam, szétszaladt a ménes?



    A parasztbácsi utazik a vonaton és meglát egy punkot. Nézi és nézi, egyre csak nézi. A punknak már nagyon kínos a dolog és rákérdez:
    - Mér' bámul öregapám?
    - Húsz éve megb@sztam egy tyúkot és te lehetsz a fia.


    Székely vágja a fát a fiával. Egyszer megcsúszik a fiú baltája és levágja az apja jobblábát! Mire az apa:
    - Te Áron, még egy ilyen és p*csán rúglak!

  • mkbla

    senior tag

    OFF
    a zsidóviccekből direkt nem írtam durvákat (mint ahogy sokan észrevettétek csak sztereotípíák voltak),egyből volt is felhajtás. a csecsemős egy kicsit fekete humor volt... azt viszont tényleg nem kötöszködésnek szántam. nem is ugrott rá szinte senki... szucsi: tényleg nem vicces h emberek milliói haltak meg a haláltáborokban. a háborúnak 60 éve vége. túl kellen rajta lépni. Zoltán: ha igy folytatjuk akkor lassan mindenféle viccet betilthatnánk... vannak akiknek érzékeny a lelki világa és minden viccen kiakad, és vannak akiknek erősebb a gyomruk és másabbak a nézeteik. sose lesz béke, mindig lesz vki akinek nem tetszik vmi...
    ON

    Szülészorvos, karján az újszülöttel, kérdezi az anyukát:
    - Mondja, asszonyom, volt ezelőtt Önnek a férjén kívül mással is szexuális kapcsolata?
    - Miért, nyerít?


    Az ágy mellett Kohn haldoklik. Gyenge hangon kérdezi a körülötte állóktól:
    - Sára, drága feleségem, itt vagy-e mellettem?
    - Itt vagyok kedves, nyugodj meg - feleli az asszony.
    - Arje, egyetlen fiam, itt vagy-e?
    - Itt vagyok, apám.
    - Záli, drága leányom is itt van?
    - Igen, tata...
    Kohn utolsó erejével fölül, s kétségbeesetten kérdi:
    - És akkor ki van az üzletben?



    - Miben hasonlít egy nő a tepsihez?
    - Előbb mindkettőt forróvá kell tenni, hogy utána betehesd a húst.

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • nofene

    aktív tag

    A túlzott kéváfogyasztás néhány félreismerhetetlen jele, konzultáljon orvosával, ha:

    - a legutóbbi holdfogyatkozás óta nem pislogott
    - nyitott szemmel alszik
    - tüsszentés közben sem csukja be a szemét
    - már a harmadik pulóvert készíti el, pedig nem is tud kötni
    - csakis földrengéskor áll nyugodtan, egy helyben
    - az ápolónőnek szuperszámítógépre van szüksége, hogy megmérje a pulzusát
    - a kokain lelassítja
    - 20 mérföldet sétál a gyaloglógépen, mikor rájön, hogy nincs is bekapcsolva
    - az ízlelőbimbói olyan érzéketlenek, hogy akár forró lávát is iszogathatna
    - távirányító nélkül gyorsabban vált csatornát
    - a macskáit Tejszínnek és Cukornak nevezi
    - a kávésbögréjén egy kávésbögre képe van
    - lekőrözi az Energizer nyuszit
    - a mozgásérzékelőkben rövidzárlatot okoz
    - az idegrángásai látszanak a Richter-skálán
    - segít a kutyának kergetni a farkát
    - a kávésbögréjére biztosítást köt a Lloyd's-nál
    - jövendőbelijét mindenkinek a kávézópartnereként mutatja be
    - napi négy szívrohamot simán kibír
    - mindenkit átenged a gyalogátkelőn, mire rájön, hogy otthonhagyta a kocsiját
    - parkolásnál megbüntetik gyorshajtásért
    - saját fogaival őrli meg a kávészemeket
    - a videofilmeket gyorstekerésben nézni
    - kábel nélkül be tudja bikázni az autóját
    - mások körmét rágja
    - 50 méterről le tudja fényképezni magát késleltető kioldó nélkül
    - egy hét alatt három pár teniszzoknit tesz tönkre

  • nofreenick

    aktív tag

    régi, de talán vki még nem ismeri:

    Wyatt Earp

    A fiatal cowboy áll a nagyapjával a kantinban.
    - Te nagyfater mit csináljak, hogy én legyek a legjobb lövész?
    - Hát fiam, az övedet kicsit ferdítsd el, hogy jobban kézre álljon a
    pisztoly. Csávó elferdíti, kikapja a pisztolyt és ellövi a zongorista
    nyakkendőjét.
    - Na öreg, most már én vagyok a legjobb lövész?
    - Nem fiam, vágd ki a pisztolytáska tetejét, hogy a kakas ne akadjon bele. A srác kivágja, előrántja a fegyvert és lelövi a zongorista fejéről a kalapot.
    - Már biztos én vagyok a legjobb lövész, igaz nagyfater?
    - Még nem fiam. Menj ki az ajtó mellet van egy bödön zsír, mártsd bele a pisztolyodat.
    - Csak a csövét, vagy a markolatát?
    - Hát az egészet, jól nyomd bele.
    - Akkor én leszek a legjobb lövész?
    - Nem fiam, de ha feláll Wyett Earp a zongorától és feldugja a seggedbe, nem fog fájni annyira...

  • amdk7

    aktív tag

    válasz nofreenick #4286 üzenetére

    :C
    Nah, ez jobban tetszett, mint a sok OFF.

    Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

  • V.ki

    aktív tag

    válasz gyomlosi #4262 üzenetére

    MONDD,VOLTÁL MÁR ORVOSNÁL??
    NO COMMENT!:D

    MOD:Bocsika,beragadt a CapsLock-om...

    [Szerkesztve]

  • szucsi

    őstag

    válasz mkbla #4284 üzenetére

    ''60 éve vége. túl kellen rajta lépni''

    Ezt kérlek magyarázd meg annak, aki így vesztette el a szüleit/nagyszüleit/testvérét. Nem hiszem, hogy el tudod képzelni, mit csinál ez a trauma még a másod/harmadgenerációs érintettekkel is. Én sajnos szakmám révén újra és újra találkozom vele. Nem kívánom senkinek.

    Többet a témában itt nem nyilatkozom, mindenki viccelődjön a saját értékeinek megfelelően.

    peace.

  • hapci007

    csendes tag

    Nem lehetne ezt máshol megvitatni és ide csak vicceket beírni? :U

    ON:
    -Mi a különbség a létező és a működő szocializmus között?
    -A létező nem működik, a működő nem létezik.

    Vitam impendere vero! ----- So say we all!

  • SeSSalion

    csendes tag

    vicc kimoderálva. emvy.

    Vagyok amilyen vagyok.Mert kell egy ilyen is. msn:anyadhogyvan1@hotmail.com

  • LOTR

    addikt

    biztos régi, de én most láttam először :D

    Bővebben: link

    One Ring to rule them all

  • Dilikutya

    félisten

    válasz szucsi #4289 üzenetére

    60 év, 160 év, egyre megy... ezek olyan dolgok, amiken nem igazán nevet értelmes, művelt, kultúrált ember.
    Véleményem szerint az összes kopasz egy büdös tapló, és azok is meglehetősen korlátolt, csekély értelemről tettek tanúbizonyságot, akik kiálltak amellett, hogy a gázkamrahumor az egy jó és vicces dolog... most ha ezzel valakit megsértettem, a seggemet a derekam alatt találja, lehet sorba állni kinyalni. Még ennyit tettem volna hozzá a témához.

    szucsi ez nem Neked szól :)

    [Szerkesztve]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • emvy

    nagyúr

    SeSSalion: kiszedtem a viccedet, mert a durvaságától eltekintve _egyáltalán semmi_ vicces nem volt benne. Továbbiakban óvatosabban.

    while (!sleep) sheep++;

  • lesaux

    veterán

    válasz SeSSalion #4291 üzenetére

    Na, ezért a viccért már bannoltam ki júzert, most szerencséd volt.
    utolsó mondat moderálva // emvy

  • emvy

    nagyúr

    válasz lesaux #4295 üzenetére

    Ne mondj ilyet, lesaux, nyugi. Kimoderálom a tiedet is, jobb a békesség, meg egyébként is, ilyet ne mondjon az ember.

    while (!sleep) sheep++;

  • Agostino

    addikt

    És most egy szar vicc, saját találmány, eddig senkitől sem hallottam. :)

    Hogy hívják a világ legkisebb medvéjét?
    Minimalbär. (németesek előnyben :DDD )

    Na húztam fürdeni :D

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Sanya

    nagyúr

    Nem lehetne végre visszatérni a topik eredeti céljához? (gyk: viccrovat)

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

  • marcee

    addikt

    válasz Agostino #4297 üzenetére

    -Wie heißen die Bären die braun sind?
    -Braunbären.
    -Und wie heißen die Bären die weiß sind?
    -Eisbären.
    -Und wie heißen die Bären die fliegen kann?
    -???
    -Hubsraubären! :DDD

    (évek óta nem beszéltem németül, remélem jól írtam)

    \m/

Aktív témák