Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • favagoJoska

    tag

    válasz Addel #8433 üzenetére

    Persze dönthet a parlament is, meg ez egy hipotetikus helyzet amit felvázoltam.
    Most ebben a hipotetikus helyzetben pl az magyarázhatja a népszavazás szükségességét, hogy ne törjenek ki túl nagy tüntetések. Mert ez egy bizonytalanság. Viszont ha kiszavazza magát a nép az rendesen demoralizálná az EU pártiakat, akiknek elmenne a kedve a túl nagy cirkuszolástól.
    Én csak erre akartam rávilágitani hogy semmi okunk lenézni a briteket, ez a nép is simán kiszavazhatja magát az EU-ból. Az összetevők összeálltak hozzá. Sőt ahogy egyre többet gondolok erre, én egyre valószinűbbnek tartom. Senki nem gondolhatja komolyan hogy az EU tagországok majd végig bambán nézik a magyar kormány pusztítását. És nem hinném hogy nincs komoly politikai képzelőerővel rendelkező politikus az EU-ban aki ugyanígy nem jött volna erre rá és adott esetben ha minden szakad a szarakodás helyett egyszerűen nem fogja-e orbánt beletolni egy ilyen helyzetbe. Nekik ez nagyon jól jönne ki, mert az EU egységét nem bontja meg, sőt a hetes cikkelyhez sem kellene hozzányúlni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák