Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz Örni #173116 üzenetére

    Sok szerencsét hozzá. :))
    A sima X eltalálásához is... vagy egy htft-hez... nekem ritkán jöttek be, mikor próbálkoztam velük... egyszerűen képtelenség volt eltalálni....
    eredményeken már írtam, jól ki lehet vesézni, hogy mennyi volt eddig, akár csapatonként is a htft-re állított tabellából... ott ugye a három D/ oszlopból látszik, ki mennyit játszott félidő D-t... csak össze kell adni...

    Aztán jön az emberi kapzsiság, rakunk mellé még valamit és fújhatjuk.

    Ez hajszálpontosan így van... nem egyszer, nem kétszer volt, hogy élőben kilestem egy jó kis GG-t, ment mellé egy másik, ami persze nem jött... mert a másikat csak az alapján tettem oda, mert mondjuk 0:1 volt, és hát a hazai csak lő már egy gólt... aztán mégsem...
    Bár most is teszek duplát, de már jól meggondolom és még így is elmegy néha...
    Ezért már inkább szólóban és (számomra) nagyobb téttel rakok, mondjuk 2k egy 1,5-1,6-os GG-re...
    de volt már 5-6-szor is az utóbbi időben, hogy 10k ment egy GG-re, egyszer buktam csak vele, vasárnap a nyomorult gyirmótiak tettek úgy, mintha azt sem tudnák, mi az a kerek, ami a lábuk előtt gurul...
    Persze ilyen Villám nevű aki villámgyorsan öngól rúgott, V @5-ös oddsért... biztos jól jött kari ajira a nyeremény... :P
    Az a francia jött még neccesen, de a többi az elég kényelmesen... ja meg vasárnap este a Frankfurt, ott párban volt a Lazióval...
    Ha 0:0 vagy 1:0 a félideji állás, jó eséllyel jön az over plusz egy gól is, csak arra kisebb az odds, mint a GG-re, de ha visszanézed a napi eredményeket a nagy részén jön a GG, igaz van amit kb esélytelen megfogni élőben, mert 3. perc gól ide, 4. perc gól oda és meg is van... sokszor a félidőt sem szabad megvárni, mert még előtte 1-2 perccel betolják a GG-t, tegnap pl. a Fener volt ilyen, 44. perc és 45+2. perc... 0:1-ról 3 perc alatt 2:1... meg a Foggia...ott is 45+1. perc GG... azt úgy is maradt az eredmény... ezért lehet sokszor necces a 2. félidőre az over...
    Sok olyan is van ahol nem is gondolnám hogy lejön és mégis... a tegnapi másik török a példa rá... a 80. percben lehetett vagy 3-as odds a GG-re ezért kellene kb majdnem minden élő meccsen rakni, csak ki győzi azt figyelni egy szombat vagy vasárnapi fordulóban... majd télen lesznek sokan a nem GG-k, meg a 0:0-k... mert hideg van fáznak és legszívesebben a meleg öltözőben henyélnének...

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák