Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levente1991

    tag

    válasz Kiskutya #14225 üzenetére

    Magán a tévén csak a Plexet próbáltam ki, de az is lassú gondolkodik 1-2 másodpercet a léptetések, váltások között. FHD filmek esetén folyamatosan érezető 1-1 akadás, nem vészes, de akkor sem folyamatos a lejátszás. Másoknál pedig el sem indul a film, kiírja, hogy nem játszható le. Ami viszont működik, annál tökéletes a kép.

    Hozzá vagyok szokva a reklámmentes SmartTube-hoz, ez is boxról megy, ahogy a Kodi is. A tévé gyári YouTubeját is kipróbáltam, és a reklámokon kívül viszont azt vettem észre, hogy élesebbek, szebbek a színek, mint Mi Boxon.

    Netflix meg hasonló előfizetéseim nincsenek, ez nem hiányzik. Konzol nincs, nem tudok nyilatkozni, de ezen szerintem nem is akadnék fel, örülni fogok, ha lesz és nem kell végre mókolni ahhoz, hogy valami elinduljon.

    Összességében nem tudom megszokni, de mást - Samsung, LG, Sony stb. - sem tudok magamnak elképzelni, pedig az LG WebOS régen tetszett, meg a Magic Remote távirányító.

    Most már inkább fogadnám el az Android felmerülő hibáit, de én mindig utólag vagyok nagyon okos sajnos... :U

Új hozzászólás Aktív témák