Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Móci

    addikt

    No, eszembe jutott egy történet, így leírom. Bár már pár hete le kellett volna... :D

    Talán tavaly decemberben történt, hogy egyik régi ügyfélhez mentem, ugyanis lett egy másik gép a gyerekeknek, s biza nem indulnak a játékok. Új ház felkeres, csenget, bemegy, gépre ránéz, úristen. Egy régi P3 állt velem szemben, valami kegyetlen fos 15"-os crt-vel. Oké, lássuk. Gyerekek persze tombolnak, előkerülnek az ezresé'-kétezresé' csoda bolti játékok.
    Ez se, megy az se megy... naná, hogy nem, mivel egy TNT2 nem valami szuper már.
    Mivel megkérdezte, ezt elmagyaráztam a tulajnak is. Erre: nem úgy van az, mivel ez egy új, bolti dobozos(!) kártya. Mondom lehet 11 éve talán az volt, most már nem az.
    Innentől a játékos témát hanyagoltam...

    Ügyfél jön, laptopot be kellene kicsit állítani, mobilnetet feltelepíteni. Kérdem miért ezt vette? Annyit utazik? Nincs telefonvonal? Esetleg kábeltv hálózat? De, van mindegyik...
    Nem baj, a lassabb jobb.

    Ami viszont tényleg nem semmi: működő, 2003-ban(!!) telepített windows xp. Ha nem a saját szememmel látom, el sem hiszem. És még mindig megy...

    "...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Új hozzászólás Aktív témák