Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosszus87

    senior tag

    válasz syler123 #55135 üzenetére

    Nem tudni, hogy tudják-e javítani egyáltalán...az egyik külföldi oldalon azt olvastam, hogy egyszerűen gyenge a tv-ben levő proci a natív 4k 120hz-hez és ezért sikerült ilyenre amilyen, márpedig ha hardveres okai vannak akkor nem hinném, hogy sikerül javítani. Viszont ami azt illeti, nem csak a Sonynak van ezzel gondja, LG-nél és Samunál sem működik tökéletesen. LG-nél talán töri a feketéket 4K 120hz-en és Samunál is rémlik valami gubanc. Összességében az a véleményem, hogy marketing miatt feleslegesen és idejekorán elkezdték erőltetni a hdmi 2.1-et és vele együtt a 4K 120 fps-t az új konzolok miatt, mert azok papíron képesek rá, de kiforratlan még az egész. Tök fölös ilyen tv-t venni, mert az AAA címek max 4k 60fps-el mennek majd, multizásra meg ahol lényeges lehet a sebesség ott a 1080p 120hz opció amit meg a hdmi 2.0 is tud. Behülyítették az egésszel az új konzolokra áhítozó gamereket. Én magam is előrendeltem a PS5-öt, de ha tehetem inkább fogom az XH95-öt megvenni annak ellenére, hogy az nem hdmi 2.1-el jön, mert képminőségben meg jobb tv mint az XH90. Ha felmész youtube-ra és megnézed a komoly tv teszterek véleményét, kb. mind elmondja h nincs szükség igazából az új konzolokhoz hdmi 2.1 tv-re, parasztvakítás az egész.

    Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

Új hozzászólás Aktív témák