Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Flexy90 #155 üzenetére

    Nekem 2 SIM-em van amit aktívan használok, szóval az a hybrid sem megoldás.

    OIS is hiányozna, ami nincs a Lite-ben.
    NFC nekem nagyon jól jön, mert nem paypassos a kártyám, és pl. fesztiválon festipay helyett is használható
    3.5 jack szintén hiányozna, mert jackes füleseim vannak - ha meg átalakítózok, akkor viszont nincs töltés, mert egy lukba kéne dugni 2 kábelt - bukta szintén
    infra-t meg sokszor használtam, pl. nyaraláson bekapcsolni a klímát, vagy amikor kimegyünk valahova a városba és idiótaság megy a tv-be simán átkapcsolom - persze ebből is van type c-s, de akkor megint szarakodjak, hogy viszek magammal jack - type c átalakítót, meg mellé infrát is...
    notch nálam megint hátrány, és még mókoljak is, hogy alap ikon kiférjen
    elülső ujjlenyomatolvasó autóban és akkor amikor az asztalon fekszik a telefon egy álom.

    Szóval igen, túlságosan kompromisszumos lenne, a miért is? Kamerában aligha jobb.. max a proci erősebb.. De featurek szintjén meg totál visszalépés.

    Remélem a Mi9-nél dobbant valamit a Xiaomi és visszatér a régi flagship trendhez, hogy belepakol mindent, mert ez, hogy a mostani felsőkategória ennyire szegényes feature szinten - mégha nem is mindennapos dolgokat hiányolok, amikor kellene, akkor pont nincs. hát kösz...

    És konkrétan nekem ez a vicc, hogy anno belepakoltak ekkora tudást ekkora telefonba, manapság meg tepsi az összes, hely is lenne, prociban a csíkszélesség csak csökken és csökken, erre kihagynak minden filléres dolgot, és konkrétan egy manikűrös dobozt kell magammal vigyek ilyen átalakító meg olyan átalakító miatt.

    Az meg végképp köcsögség ,hogy a középkategóriába beleteszik az infrát vagy akár a 2SIM + MicroSD helyet... Persze felsőkategóriában meg fizess 20-30k- val többet csak azért, hogy 64GB-al több helyed legyen, amikor azt megoldhatnád egy 3400 ft-os memóriakártyával is. Nonszensz. Ja meg persze tényleg ez a vigyél magddal minden szar átalakítót, mikor ezekben a lapát telefonokban BŐVEN elférne,ha anno elfért..
    Persze a nyitóáruk is már majd kétszer annyi, mint anno a szolgáltatásban sokkal többet nyújtó akkori telefonok. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák