Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#951) rellif válasza TIT (#950) üzenetére

rellif
(fanatikus tag)

A 9.2.15-el még mindig béta fázisban van így nem mindenkinek elérhető. (amennyiben gyári Rom-ról beszélünk)
Eu és custom romok pedig már hónapok óta pie-t használnak.

only FABOT

(#952) TIT válasza rellif (#951) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Gyáriról persze global.
Az érdekes,hogy így le van maradva a global,akkor van difi köztük.

(#953) morge válasza TIT (#952) üzenetére

morge
(tag)

Ami késik nem múlik.

(#954) TIT válasza morge (#953) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Tudom,március-áprilisra csak jön.

(#955) morge válasza TIT (#954) üzenetére

morge
(tag)

Itt van a küszöbön. :DD

(#956) bucihost

bucihost
(senior tag)

Sziasztok. Az utóbbi pár napban brutálisan elkezdett merülni az akku. Éjfél és reggel 7 közt (alszom) 20-25-30 %-ot merül, és reggel fogad egy értesítés , hogy az éjjel sokat merült az akku. Akku kímélőt is állítottam már, de semmi változás. Fogyasztás menüben meg semmi nincs, hogy mi zabálná le. Valakinek ötlet? Legfrissebb stabil globál van rajta. :W

[ Szerkesztve ]

(#957) rellif

rellif
(fanatikus tag)

A heti frissítés (eu dev) túl sok újdonságot nem hozott.../androidos biztonsági hibajavító csomag 02.01/
A múlt heti(9.2.15) nálam merült mint a Titanic :O remélem ez jobban sikerült :U

only FABOT

(#958) gyuri00

gyuri00
(fanatikus tag)

Sziasztok

Régebben már kéredztem, de nem kaptam választ, olyan beállítás nincsen hogy hangjelzésre készítsen képet? A 4x tudta ezt a funkciót gondolom ebben is benne van még nem találtam meg.

(#959) rellif válasza gyuri00 (#958) üzenetére

rellif
(fanatikus tag)

Gyári alkalmazásban nem láttam ilyen lehetőséget.Amennyiben használsz Gcam-ot ott van fotófülke opció,ami mosolyra,grimaszra stb készít képet.

only FABOT

(#960) Thom!

Thom!
(PH! addikt)

eustocknál nagyon jó áron van :C

(#961) hunaqua

hunaqua
(PH! addikt)

Ez a gond evvel a telefonnal,hogy túl nagy az érkező modellek száma,így nem fog megfelelő közösség alakulni köré. Most mindenki várja a Redmi 7 Pro-t.Viszont amire az megjön,akkor meglebegtetnek valami mást,és akkor már arra fog várni a nép.Igaz,nem értek hozzá,de ez már szerintem túl gyors fluktuáció .

LENOVO?_MEIZU?_XIAOMI?----SONY_65XE8577----DM_8000HD----Xiaomi_Router_3G----Beelink_GT1_Ultimate----Tanix_TX5_Pro--Tanix_TX3_Max

(#962) sky11 válasza hunaqua (#961) üzenetére

sky11
(őstag)

Igazad van . Ismerek 1-2 embert , aki èvek óta mindig vár valami belebegtetett új modellre , közben èvek óta szarabnál szarabb telefonja van . Persze megtehetnè , hogy vesz jobbat . A Mi 8ite - re is azt mondták , hogy megveszik . Aztán nem ...
A Xiaomi ès a Huawei telefondömpingjèt mèg az 5-6 èvvel ezelőtti Samsung is megirigyelte volna ...

Oneplus 3 , HP Tablet Pavilion x2 10

(#963) Richoo44

Richoo44
(tag)

Sziasztok!

Hozzám került egy Mi 8 lite készülék.Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy a gyári tok védi a kamerát?Mármint síkban van, vagy kicsit beljebb esik a lencse?

(#964) bucihost válasza Richoo44 (#963) üzenetére

bucihost
(senior tag)

Szia. Nem védi. Kilóg egy kicsit a kamera a tokból.

(#965) Richoo44 válasza bucihost (#964) üzenetére

Richoo44
(tag)

Na basszus, köszi! :/ Tökre érthetetlen....lehet csak az én mániám, de annyira alapnak gondolom, hogy egy tok védje már azt a nyomorult lencsét.
Köszi a villámgyors választ!!

[ Szerkesztve ]

(#966) bucihost válasza Richoo44 (#965) üzenetére

bucihost
(senior tag)

A lencse körüli fém egyébként egy hajszálnyival magasabban van, de már nekem is megkezdte a fémen a festéket, ha hátlapra teszem a telefont.

(#967) Stewe Dragon

Stewe Dragon
(újonc)

Üdv mindenkinek!
Mi8 lite mobilon szeretnék global stabil romrol beta global romra frissiteni, zárt BL.
Hogyan lehetséges? Hiába töltöm le az oldalról, nem tudom frissiteni rendszerfrissités alól sem... Köszi

(#968) Richoo44 válasza bucihost (#966) üzenetére

Richoo44
(tag)

És neked egyéként a lencse karcolódik?Strapabíró szerinted?

(#969) morge válasza Richoo44 (#968) üzenetére

morge
(tag)

Konkrétan a lencsevédő üvegről nincs teszt, de a gorilla glass 5 jól bírja:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#970) Richoo44 válasza morge (#969) üzenetére

Richoo44
(tag)

Köszi, igen, az elsőt láttam már.Mondjuk gyakorlati haszna pont nincs sajna.Nem túl életszerű.A második már érdekesebb, az apró és a kulcs miatt, bár pengével senki nem kezdni el a telefont karcolgatni (hacsak nem teszt gyanánt) én a tesztelők helyében áttérnék arra, hogy poros környezetben nézzük, mit bír.Nem ezek karcolnak egyébként sem.
De ez nyilván látványosabb, és többen megnézik (köztük én is :D )
Köszi az infot :R

(#971) bucihost válasza Richoo44 (#968) üzenetére

bucihost
(senior tag)

A lencsén semmi karc nincs (szerencsére). Most jött meg egy ebay-os csoda 360-as tok, üvegfóliával együtt. Volt vagy kemény 800 Ft. Ez védi teljesen, minden oldalról, és a lencsénél is van direkt egy perem.

(#972) Richoo44 válasza bucihost (#971) üzenetére

Richoo44
(tag)

Köszi az infot neked is.Én is vettem rá végül, még mielőtt beüzemeltem.De most így védve van minden :D

(#973) morge válasza Richoo44 (#970) üzenetére

morge
(tag)

Én poros környezetben használom, autófényező vagyok. Full por állandóan, este mindig át kell törölgetnem, de eddig semmi látható hibák sincsenek rajta.

(#974) morge válasza morge (#973) üzenetére

morge
(tag)

Viszont találtam egy ilyen hirdetést: [link]

" Hátulján karcok találhatóak"

Hát ez ellent mond a fizikának, akarom mondani, a videónak :Y

[ Szerkesztve ]

(#975) Richoo44 válasza morge (#974) üzenetére

Richoo44
(tag)

Èrdekes,mondjuk a hátlap csak GG 3,szóval az sem épp a legerősebb védelem.Szerintem elég,ha a hátán csúszik 20-30cm-et, és máris karcos lesz.De azért,legyen csak az a tok rajta :D.

(#976) rellif válasza morge (#974) üzenetére

rellif
(fanatikus tag)

És ráadásul nem létezik 6/64-es verzió sem :D

only FABOT

(#977) morge válasza Richoo44 (#975) üzenetére

morge
(tag)

Hát itt GG5-nek írják az üveget: [link]

(#978) Richoo44 válasza morge (#977) üzenetére

Richoo44
(tag)

Csak az előlapja GG5, hátul GG3.

https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla/xiaomi/mi-8-lite.html

(#979) TIT

TIT
(PH! addikt)

A facebook mellé miért rakta be a netpincér ikonját?
Témáknál is elég gáz a sok reklám,véletlen a reklámot telepítem,szomorú,hogy a xiaomi reklámokat zúdít ránk.
Hong-Kong régiónál is berak sunyiba pár alkalmazást pluszba.

(#980) Richoo44 válasza TIT (#979) üzenetére

Richoo44
(tag)

Én is észrevettem, több is volt, kitörlöd és annyi.Bár az tény, hogy kurva gusztustalan dolog. :(( :((

(#981) Richoo44

Richoo44
(tag)

Csináltam egy képet, szokásos téma.Ha valakit érdekel,szerintem egész jó képet csinál, ez AI kép, szóval nem piszkáltam a beállításokba.Több van még ebben. :)

(#982) Richoo44

Richoo44
(tag)

Persze Fototrendre feltöltöttem, ez lemaradt. :D

(#983) morge válasza Richoo44 (#982) üzenetére

morge
(tag)

Mi 8 Lite, vagy a Redmi Note 5 csinál szebb képeket? ( Hol található ez a templom?)

(#984) novinyul válasza morge (#983) üzenetére

novinyul
(őstag)

MI 8 Lite jobb kamerában, volt Note 5-m is, nem volt rossz de kamerában jobb a 8 Lite

Xiaomi MI 8 Lite - Meizu 16th

(#985) Richoo44 válasza morge (#983) üzenetére

Richoo44
(tag)

Nekem is volt mind a kettő, érdekes kérdés.Nekem minőségben kb. ugyanolyannak tűnik, ami nekem szempont hogy itt van elég komoly záródő a kézi módban,ez fontos volt.Majd csinálok egy montázst mind a kettővel lőttem itt képet.Ja és ez a Zsámbéki Romtemplom.

[ Szerkesztve ]

(#986) Richoo44

Richoo44
(tag)

Találtam két képet,osszeraktam.Nos, a világosabb az a Note 5, bár hozzá teszem, ott már természetellenes színeket generált a telítettség állítás.Nekem a Mi 8 lite természetesebb színeket generált

(Persze az sem elhanyagolható,hogy a Note 5-nel az időjárás is kedvezőbb volt.)

(#987) morge válasza Richoo44 (#986) üzenetére

morge
(tag)

Így nem igazán jön át, de hiszek neked :) . A templom nagyon tetszik :))

(#988) novinyul válasza morge (#987) üzenetére

novinyul
(őstag)

ezek MI 8 Lite képek

Ezek Note 5 képek

(#989) TIT válasza Richoo44 (#980) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Hát igen,csak elöször néztem az alkalmazásokba de nem volt,mert csak az ikonja van,az meg megy simán a kukába.

(#990) morge válasza novinyul (#988) üzenetére

morge
(tag)

Közel azonos minőségüek.

Más: Akku töltöttségi százalékot nem lehet kivenni onnan, valahogy nagyobbra tenni? Menet közben szemüveg nélkül sosem látom, olyan miniatűr. Ferde szemmel biztos jobban látni :DD

(#991) novinyul válasza morge (#990) üzenetére

novinyul
(őstag)

Alaphelyzetben nem lehet, bár annyira nem is mozgat, 1 nap lazán meg van. Képminőségben a 8 lite jobb, de nappal a Note 5 is kiváló.

(#992) TIT válasza morge (#990) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Sajna z ilyen láthatatlan,elég idegesítő,ennyi eszük van,a huawei vagy melyik jól láthatóan meg tudta oldani.
Most beraktam sötétvörös témát és egy fokkal jobb,az uccsó frissítésbe ki is vették azt a funkciót,hogy nagyba mutassa az akku menübe....gratula.
Az időjárásnál meg 2-őt mutat,mert lehet lapozni,csak semmi értelme,egyik rózsadomb,persze a hőfok is más.

[ Szerkesztve ]

(#993) juve600 válasza novinyul (#991) üzenetére

juve600
(PH! nagyúr)

gcam-al is próbáltátok ???

(#994) novinyul válasza juve600 (#993) üzenetére

novinyul
(őstag)

Próbáltam mindkettőnél, de nekem a gyári kamera jobban bejött. Bár az új szoftverre várok a 8 Lite-ra, elvileg az F1-ből át emelnek elég sok mindent.

(#995) rellif

rellif
(fanatikus tag)

Gcam-ok is "változó" képminőséget hoznak.Mi8 lite-ra a BSG és SerJo87 megoldásai tűnnek a legjobbnak.
Portréra pedig az 5-ös sorozatú Gmm17 CSeUs-tól.A celsoazevedo-n pedig van egy pár jól használható config a legújabb 6-os sorozathoz. ;)

only FABOT

(#996) korsp válasza rellif (#995) üzenetére

korsp
(lelkes újonc)

Szia! Tudnál linket dobni egy jó,megbizható gcamra? :D

(#997) juve600 válasza korsp (#996) üzenetére

juve600
(PH! nagyúr)

Mi room oldalon mindig a legfrissebb van fent

(#998) rellif válasza korsp (#996) üzenetére

rellif
(fanatikus tag)

Ez hibátlanul működik és a Urnyx05-settings alap beállításnak tökéletes.

only FABOT

(#999) rellif válasza juve600 (#997) üzenetére

rellif
(fanatikus tag)

Mi8 lite-ra inkább a Mi A2 és a OnePlus-ra készült Gcam-ok ajánlottak.

only FABOT

(#1000) starr válasza rellif (#998) üzenetére

starr
(őstag)
LOGOUT blog

Köszi, felraktam.
Alapból borzalmas képeket csinál.
Hogy lehet importálni ezt a config fájlt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.