Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolihir1

    csendes tag

    Sziasztok ! Egy kis segítségre lenne szükségem. Pár hónapja vettem lányomnak egy Redmi 3s prime telefont.
    Nagyon zavarta, hogy a magyar nyelv hiányos benne, frissítés meg semmi nem jött.Ezért megpróbálkoztam a ROM cserével az összefoglalóban levő leírás alapján. Nyitott bootloaderrel érkezett a teló. Tinydeal-ról rendeltem. Felraktam az ideiglenes twrp-t . Tiszta telepítéshez töröltem amit kell. /eléggé belakta a lányom, gondoltam nem árt.Teli volt szeméttel./ Micro SD-re felmásoltam Rom-ot. Na ezután jött a gond. Nem kapcsol be a teló. Max a logóig jut. Fastboot mód működik, de sajnos lezáródott a bootloader, így semmit sem tudok kezdeni ebben a módban. Download módban meg nem ismeri fel a MIFlash. Pedig az eszközkezelőben megjelenik a teló a COM portoknál. Próbáltam parancssordól is feltölteni / ADB Sideload/ , úgy van hogy gondolkozik kicsit, aztán hibaüzenettel leáll. Megkértem a nyitókódot, remélem engedi is majd használni, és sikerül egy TWRP-t felrakni. Ha valakinek van ötlete merre tovább, írjon légyszi! Köszi

Új hozzászólás Aktív témák