Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz istnag #144 üzenetére

    Persze, hogy nem használnál ilyet, csak bejöttél trollkodni, fikázni. Hidd el nem is neked való, kezelni se tudnád, ahogy látom. Még annyi sem jut eszedbe, hogy aki Wodas annak mindenhol van 3G, de biztosan jobb éttermeket lehet találni 4G-n.Pontosan, nekem nem fontos és még sok másnak sem aki ilyen telefont vesz. Értem én, hogy egyszer beírod, hogy nincs B20, de nem is tudsz másról beszélni. A telefonról lövésed sincs, soha nem láttál, nem használtál ilyet. Ahhoz képest, hogy EU felé még csak nem is nyitott elég szép helyen állnak. Valóban egy retek lehet. Valószínű én sem használnám a B20 ratyid, mert megölne az unalom.

    (#146) H.Istvan25
    Az emberek nagy része, még a telefonját se tudja beállítani. A többség a programok nagy részét sosem használja. Értem én, hogy már mindenki annyira fontos embernek tartja magát, hogy mindig aktívan kell figyelni a telefont, bár az életbe már megszólalni se tud.

    (#147) citkar
    Hiába mondod nekik, ők tudják, hogy csak a 4G király a buszon.
    Azt sem tudják hány változata van a 4G-nek.

    (#149) H.Istvan25
    Pár év múlva lesz benne, nyugodtan írd fel magadnak. Még ennyi se kell.
    Ez a telefon nem EU-nak készül jelenleg, de elvárod, hogy minden EU szabvány legyen.
    Én is a használhatóságra megyek, de azért mutatnék olyan helyeket ahol a drága telefonokon még térerő sincs.

    Részemről a vita befejezve, vegyet nektek valót, azt legalább lehet hitelre is.

Új hozzászólás Aktív témák