Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Tamarel #1776 üzenetére

    Nem tudom hogy ez a Magyarország dolog hogy jön ide, de ha majd nem azt csinálod amit sérelmezel akkor majd talán lesz súlya a mondandódnak.

    Okoskodni lehet ha tudod miről kellene beszélni, de ez eddig csak valamilyen vélemény ami még nem is igazán igaz. Aztán miért kérdezel meg valamit ha úgy is "tudod" a választ? :)

    Mi a brando és zagg után már inkább semmit se használunk (ray, u), pont a csökkentett átlátszóság, a szélénél alákoszolódás és mert minden fólia megkarcolódik előbb-utóbb.

    Érdekes nekem az Xperia Pro fóliája közel 2 éve a helyén van semmi nem ment alá a széle nem jött fel, nem karcolódott fel sehol.

    Egy titka van, méghozzá az, hogy rendesen fel kell tenni. Mondjuk ehhez kell egy kis gyakorlat is, meg jó sok türelem amíg zsírt, meg a koszt leszeded róla. Utána pedig mehet rá a fólia.

    A Xperia SP-re is rátettem nem lett buborékos, meg nem akar sehol feljonni... Most éppen Myscreen-t vettem rá.

    A csökkentett átlátszóságról meg ennyit:

    [link]

    Van pár fajta, sztem lehet olyan is, ami esetleg jobban átlászó, meg ilyan is ami esetleg matt-abb...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák