Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozso1989

    őstag

    válasz raziel01 #11200 üzenetére

    Haverral egymás mellé rakva a kettőt, max fényerőn szebbek, mélyebbek az SP színei. Nekem a Z nagyon fakónak hat (4.2.2 van rajta amúgy), szürkés az egész. Mindegy, biztos egyéni preferencia, engem nem izgat. Csúcskategóriából sosem vennék Sonyt amúgy sem, pont a kijelző miatt, ennyi.

    Az viszont tény, hogy sokkal élesebb a képe a Z-nek. Lehet látni a 300 és 450 ppi között a különbséget akárki akármit mond. :P

    (#11203) arti1121: Nem tudom, most azzal, hogy letörlök 2-3 appot nem hiszem, hogy 3-4 nappal tovább fogja bírni. Állandóan írnak Viberen, Skype-on, fél óránként azért bekapcsolom a kijelzőt (néha előbb), hogy válaszoljak (ha e-mail jön elolvassam), stb. A kijelző merít a legjobban. Zenehallgatás közben híreket is olvasok, ez olyan 1-1 óra oda-vissza, tehát máris 2 óra kijelző idő megvolt+poweramp. Mint írtam, órának használva biztos elmegy heteket, nálam ennyit bír, ezen semmilyen csoda sem tud segíteni. 2370-es akksi ezt tudja egy HD kijelzővel.

    [ Szerkesztve ]

    HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Új hozzászólás Aktív témák