Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    Valaki segítsen már mert kitépem a maradék hajamat is.
    Mi a jó francért teszi a kamera gyorsnézetekhez azokat a képeket amiket az előbb tettem fel a képek mappába háttértár módban?? Egyszerűen elfő az agyam, hogy miért oda teszi. Hiába csinálok 1 képet hiába csinálok 10 képet akkor is azokat teszi előre. Rámegyek a diavetítés mellett arra a lista nézetre vagy mire(6 v9 négyzet) akkor meg ott vannak legelől a kamera képek arra rá is tudok "bökni" akkor behozza de rámegy a visszára akkor megint a legutoljára feltett képeket hozza be. Már kezd tele lenni a hócipőm, hogyha fényképezek akkor nem a legújabbakat teszi előre, hanem amit feltettem képek mappába. :W

    Más: Erre a toknak a tetejére kéne nekem valahogy egy kivezetés, hogy betudjam dugni a jacket anélkül, hogy kivenném a telót. Valakinek ötlet? Nem akartam szétbarmolni mert félek, hogy elkezd foszlani majd. Itt vannak a képek a tokról: [link][link][link]

    Eladó csúcs DLP házimozi projektor: https://hardverapro.hu/apro/projectiondesign_cyviz_f32_vizsim_mozigep_projekto_4/hsz_1-50.html

Aktív témák