Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz mSchumi87 #36049 üzenetére

    Én a világosat vettem, nagyon szeretem, nekem egyáltalán nem gyűjti a szöszt/koszt a tok maga. Elöl a szélein persze össze tud gyűlni, de ez mindegyiknél így van, heti 1-2szer kiveszem a telefont és körbe takarítom.

    Más:

    Oreo fent nekem is, Telekomos OTA-n. Amit itt is írtatok, nekem sem tetszik, hogy ha egy értesítést a zárképernyőn (vagy az értesítési sávon) "elsöprök", akkor eltűnik a szám a ikonról, ez emailek esetében elég gáz. Nougat-on ott maradt, ami jó, mert bár elsöpörtem, láttam később,hogy igen, van még el nem olvasott e-mailem.
    A másik,hogy pl. youtube appon is hiába van bekapcsolva az ikon értesítés, nem jelenik meg rajta.

    Hogy jót is mondjak: régebben rinyáltam itt, hogy BT füles esetében ha megállítom, majd elindítom a zenét, akkor kettővel nagyobb hangerőn kezdi el, majd visszahalkul, ami nagyon idegesített. Mondta valaki, hogy azért van, mert EQ-t használok, nem alapot. Jelentem, OREO alatt ez megszűnt, mindegy milyen hangbeállítást haszálok,ha megállítom a zenét a headsettel, ugyanolyan hangerőn folytatja. :C
    Az is tetszik, hogy kicsit mintha vastagabbak lennének az alap betűtípusok, számomra most jobban látszik az ért. sávban, mi az, ami aktív és mi van kikapcsolva.

    Más: Ha most feltenném a nova-t meg a tesla unread-et, nem akadna össze a gyári értesítési ikon számos dologgal?

Új hozzászólás Aktív témák