Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    Vettem egy ilyen dokkolót...

    De már küldöm is vissza, szóval ne essetek ugyanebbe a hibába.

    +USB3 csatis, elöl hátul, tehát elvileg USB3 adatforgalomra is jó
    +stabilan áll
    +kivehető betétes, tehát elvileg ocsmánytokkal is belemegy a note3, de ezt nem tudtam kipróbálni.

    Viszont.
    - A dokkoló rész usb3 stekkerje olyan erős, hogy kb atomtámadás esetén is bent tartja a telefont
    - ehhez képest a formája annyira nem tartja stabilan a telefont, van 1-2mm játéka
    - hiába hátul is usb3 csatis, csak 2.0 kábelt adtak hozzá... valszeg azért, mert a dokkolón az áll, hogy 1A-ig okés, a gyári töltő meg ugye 2A...

    Szal mindent összevetve foscsi, és félő, hogy rövid úton tönkretenném vele a telefon csatiját... ráadásul ha jól megnézitek a képet, a fényes támasztó betéten már látszik karc bal a alsó résznél. Na ezt kb 4-5 ki-be rakással értem el. Persze a telefonon nem látszik semmi, mert a nyomot a műbőr hátlap hagyja. Szal ebből is látszik a dock pontossága...

    Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy a dock hibája e, de én egyszerűen nem tudtam rávenni a telefont, hogy dokkoltként viselkedjen ha berakom. S2-n ilyenkor egy képernyővédő szerű üzemmód jött be, itt akármit csináltam nem történt semmi, csak a töltés indult meg... :F

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák