Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz icecave #13294 üzenetére

    Nem lenne para ez az USB-C-s fül/fejhallgatós dolog, ha mindenen lecserélnék a jack-et erre, mint hangkimenet és a fülesek/fejesek is USB-C csatlakozóval jönnének (laptopomon nekem van egy). Ha ennyire elavult a jack és jövőbemutató az USB-C, akkor miért nem megy az átállás?! Gyakorlatilag minden eszköz, ami hangot ad ki magából, rendelkezik jack csatlakozóval (tévé, erősítő, keverők, soundbar, mp'akárhány lejátszó, sok autós fejegység, BT-hangfalak, hangszerek stb.) Ez egy nagy blama volt az Apple részéről, akik az AirPods-nak csináltak ezzel piacot és a többi meg majmolja őket. Most néztem meg MKBHD prezijét az új telókról és azt mondta, hogy f***ság, hogy nem fér el benne ... Az egy dolog, hogy a nagy többség valóban BT-hangfallal és fülessel használja, de egy csomó mindenre nem lehet így rádugni amire meg rá lehetne és van, akinek kellene is. Az meg nekem nem opció, hogy húzom magammal az átalakítót. És ha nincs nálam és pl. egy buliban nagy hangrendszerről menne a zene, nem BT-hangfalról, akkor nézek hülyén a 300k+ -os telefonommal?! Nem beszélve ugye arról, hogy az alsóbb kategóriába akkor hogy a büdös francba fér bele fizikálisan?! :DDD Agyrém, komolyan mondom! :O

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák