Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bad-Mc2

    tag

    válasz ronin79 #9990 üzenetére

    Hja, hát igen.. nálam is ez van..néztem is tegnap, hogy hová lettek.. eltünt a magyar névnapok a naptáraim közül..aztán a google naptárban is néztem, ott sem volt már fent a hasznos naptárak között..aztán kénytelen voltam keresgélni.. :D
    Naptár-azonosító: 03g7gm39atboogh5lgedpd8ntc@group.calendar.google.com
    ezt a naptárat add hozzá a webes felületen a naptáraidhoz és visszajönnek :D
    Aztán én átneveztem magyar névnapokra mert ez a hosszú név nem tetszett.. majd telón beállítottam a szinkronizálandókhoz és kész..mostmár vannak névnapok :)
    Régen volt még talán a galaxy3-amon, (arra nememlékszemh ace2-n is müködött volna), hogy Facebookrol leszedte az ismerőseim születésnapját és beleszinkronizálta a naptáramba, ezt azóta sem tudom elérni, pedig nagyon jó kis dolog volt.. sőőt, mikor hivtam valakit akinek össze volt kapcsolva a névjegye az FB-s névjegyével, kiírta hívásnál, hogy 1-2-3 nap mulva van a születésnapja..ez is de jó lenne.. erre valakinek valami ötlet? :D Tudom-Tudom, jegyezzem meg az ismerőseim születésnapját.. ;] :DDD
    Illetve még egy kérdés, cm11 használókhoz: a billentyűzetnél megy nektek a swipe? utoljára szthiszem a 10.1-nél ment a Ronin féle Gappsal karoltve..azóta nem.. :( Swiftkey-t meg nem szivesen teszemfel mert sok erőforrást zabál..(pedig jó cucc, bejön,ezt az egyet leszámítva)

    New Galaxy Note 9 user

Új hozzászólás Aktív témák