Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViSAS

    senior tag

    Sziasztok!

    Ugyan rég jártam erre, de a mobilkommunikációs eszközöm még mindig ugyan ez a típus. :DDD A segítségeteket kérném / javaslatokat. 2 év alatt egyszer se sikerült leejtenem, vagy bármit csinálni ezzel a csodával aminek sérülés lehetett volna a vonzata, a mai napon azonban ez véget ért, edzés közben sikerült a teljes saját testsúlyommal pontosan a zsebemben lévő telóra pottyanni. Az eredmény ez lett. Sajnos jobb minőségben nem sikerült megörökítenem, de 3 szellemfolt lett a képernyőn, szerintem ez a fekete alapon remekül kivehető. Mit javasoltok, mivel tüntethetném el? Ne kövezzetek meg ha most hülyeséget mondok, de úgy emlékszem (legalábbis hallottam már hasonló sztorikat) megoldásként szerepelt erre az esetre az, hogy az idő múlásával szépen lassan eltűnt ez a folt, illetve a másik variáns, hogy a képernyőre meleg levegőt fújtak (gondolom a ragasztó miatt). Viszont az ellenkezőjéről is hallottam már, hogy a folt ezek után egyre csak terjedt, terjedt, végül nem volt használható a képernyő, mert az egészet belepte.

    Előre is köszönöm a hozzászólásokat! :R

Új hozzászólás Aktív témák