Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz Cifu #796 üzenetére

    Nem egy tesztet átolvastam, képeket mértem össze a témában és papíron, azaz az esetek 80%-ban egész jó/meglepően jó az OP3T kamerája. Sajnos azonban onnantól, hogy beköszönt a félhomály, baromi lassan exponál és emiatt pl. egy kisgyereket szinte lehetetlen bemozdulás nélkül elkapni. Én úgy látom, hogy auto módban megnöveli a záridőt, hogy világosabb képet készítsen - ez szabad szemmel is látható, mert sokszor a kamera kijelzőjén világosabb kép köszön vissza mint ami a valóságban van, viszont ennek az az ára, hogy lassan exponál.
    Sajnos nekem is ez a bajom, hogy egy normális képet nem tudtunk lőni pl. a fürdőszobában fürdés közben. 6S van még itthon, az is szemcséz, de legalább gyorsan exponál és el lehet kapni egy mosolyt két integetés között. Persze, ez egy "réteg"probléma, de az év harmadában sötétben érek haza és megyek el reggel, tehát gyerekről csak félhomályban tudok képeket, videókat készíteni ezért sarkalatos pont nálam is.

    Próbáltam Open Camerát, FV-5 demot, Footej-t és Camera MX-et, de sajnos egyikkel sem tudtam az itthoni játszadozást értékelhetően megörökíteni.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák