Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adammkaa

    senior tag

    válasz pszili8 #7036 üzenetére

    Igen, sejtem hogy nagyon gyenge keszenleti allapot lesz az uj lumia telefonokba, megpedig azert amit irtam, a nokia a lumia termekcsaladdal most kostol bele igazan az okostelefonok vilagaba, es nincs kozel se annyi tapasztalatuk mint a tobbi gyartonak, hogy milyen akksi is kell bele hogy kibirjon minimum 1 napot.. bar ma olvastam a htc one x telefon fel napot, vagy annal bir tobbet pedig az mar regota gyartja az okostelefonokat, kerdem en hogy lehet ekkora hibat elkovetni, sok tapasztalattal. Es kerdem en mit er egy okostelefon , amit azert vesz az ember hogy internetezzen, zenet hallgasson jo minosegben, email szinkronizalas, gps , fenykepezes , video stb, ha tudja hasznalni alig fel napot, nem er semmit kb, mert soha nem fogja tudni az illeto hasznalni, mert mindig le fog merulni. Ezert uj lumia vasarlo akkor leszek ha latok benne minimum egy 1800 as akksit. Az azt jelenti hogy ha en hallgatok naponta zenet wifin logok gps minden, eroteljesen hasznalva amire valo egy okostelefon, este elalvas elott kelljen csak feldugni toltore.

    140K nyitoar nem is lenne olyan rosz ha franko telefont fognak kiadni a kezukbol jo akksival.

    santa clause ettol tartottam, videokbol is atjott a rosz minoseg :N

    angyall ne trolljkodj :K

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5 Black

Új hozzászólás Aktív témák