Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vonatospisti

    csendes tag

    Sziasztok!
    Akkor én is leírom a tapasztalataimat: Péntek dél óta használom a tepsit :) Péntek délután 3 körül húztam le a töltöről és ment folyamatosan ma reggelig, így állt 20%-on! Nekem 5 és fél óra kijelzőidőt sikerült kifacsarnom automata fényeröséggel, volt sok net app letöltés, szoftver frissítés, meg nyomkodás! Bognak igaza volt, napsütés alatt lehetne egy picit combosabb a fényerő de nem a déli napsütés alatt fogok regényt olvasni a telón! Nagyon egyben van a készülék nem recseg-ropog nagyon minőségi a hátlap! Mondjuk alapból jobban szeretem a fémházas telókat, mint a műanyagot vagy az üveget! A rendszer gyors, stabil nem gondolkozik a stock androidot szoknom kell, de tetszik /S7 edge-ről váltottam/! Egyedüli negatívum bár ez valszeg az én tudatlanságom, hogy nem tudom csatlakoztatni a bluetooth fülesemet, ezúton szeretnék segítséget kérni ezügyben tölem okosabb, bölcsebb emberkétől :) Ha valaki gondolkozik a megvételén én csak ajánlani tudom! Ha valakinek kérdése van szívesen válaszolok ha tudok :) Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek! :R

Új hozzászólás Aktív témák