Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lezerpiramis

    őstag

    válasz dobista #685 üzenetére

    Hát ez egy olyan dolog, amellyel kapcsolatban mindig lehet tanulni :) Lehet - vagy inkább biztos -, hogy én is írtam marhaságokat, és még írni is fogok, de külföldi fórumokon is lehet érdekesebbnél érdekesebb megközelítéseket olvasgatni...

    Anno tavaly áprilisban kezdtem a Telenornál használni a BB-t (egy független 8520-ast), és igazából semmilyen gondom nem volt. Megrendeltem a szolgáltatást, megjöttek a Service Book-ok, regeltem, aztán egyszerűen használtam :) Más okokból később kezdtem magam beleásni a témába, és azóta már más szolgáltatónál használom a BB-t (a telenoros kártyámmal már más készüléket nyúzok).

    Ha mindent (vagy mást is) akarsz tudni, akkor őt ajánlom, tényleg elképesztően profi a témában, emellett mindig pontosan és gyorsan segít: http://www.dongregberry.com/
    Vannak dolgok, amelyekben nem értek vele egyet, de szerintem ezekkel kapcsolatban is rá kell hallgatni, mert igen tapasztalt (legfeljebb én vagyok egy kicsit önfejű néha :D)

  • lezerpiramis

    őstag

    válasz dobista #685 üzenetére

    Ja, még annyit - aztán húzok aludni :D -, hogy az alkalmazásokkal kapcsolatban pedig nagy előrelépés az App World elérhetősége. Túl sok dolgot nem használok (BlackBerry Messenger, Windows Live Messenger, néha-néha pedig Facebook, Google Maps és Opera Mini), úgyhogy ezekkel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

    Sajnos appok terén szerintem nagy a lemaradása a BB-nek, de nem is erről szólnak ezek az eszközök, hanem még mindig az üzleti/vállalati használatról, a levelezésről, a messengerezésről. Böngészni se nagyon szoktam (se a 9000-esen, se a 8520-ason), mert egyrészt kibírom hazáig, másrészt pedig nem túl nagy élmény (talán a Torch-on az). Van egy Storm-om is, azon egész tűrhető, de hát ugye no Wi-Fi...

Új hozzászólás Aktív témák