Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz helkis #29746 üzenetére

    Kaptam egy céges telót, de az valami förtelem, a m10p-m pedig csak egy sim-et tud kezelni, ezért vettem egy m20p-t.. :D annyival nem jobb mint amennyivel drágább, de legalább ebbe 2sim is ok.. (+lett 1.5év garim megint..)

    úgy gondoltam eladom a m10p, levettem a már karcos fóliát, a már meggyepált flip tokot, kipucoltam az usb csatit, amire valóban egy kihegyezett fogpiszkáló a legjobb!
    eddig ha belenéztem az aljzatba akkor csak egy homogén feketeséget láttam, most kiderült, hogy nem ilyennek kell lennie, hanem körbe arany színűnek! :B
    beljebb is ment egyből a csati 3-4mm-el!! talán ilyen jó még soha nem volt! :K

    ahogy így végül is rendbe tettem, letörölgettem, egy tökéletesen új karcmentes teló bújt elő a kezeim közül, mint egy tökéletes monolit!
    végeredmény: dehogy adom el! inkább odaajándékoztam asszonykámnak, kapott még egy rendszer visszaállítást is, tényleg olyan mintha most bontottam volna ki a dobozából!
    ezt nagyon összerakták a huawei-nél!

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Új hozzászólás Aktív témák