Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoca_D

    tag

    Na, eddig tartott úgy néz ki a kínlódása az érintőképernyőmnek. Régebben írtam, hogy mik a tünetek:

    [link]

    Most már bármilyen ki-bekapcsolós hókuszpók sem segít. Közben 1 hónapja megvolt a hard reset is.
    Most először is azt kellene tudni, hogy akkor ez biztosan a képernyő hibája vagy esetleg alaplap is lehet a baj.
    Hogyan lehetne ezt biztonsággal kideríteni? Megrendelnék akkor egy kijelző+érintőképernyő, de nehogy feleslegesen tegyem.
    Valaki egy jó régi írásban láttam, hogy hasonló problémára azt írta, hogy meg tudja nézni és van még néhány tippje amivel esetleg meg lehet menteni, és ha csere kell, akkor azt meg is tudja csinálni. (Én nem szívesen szedném szét)

    A hibáról meg annyit a régebbi hozzászólásomhoz, hogy azóta is szinte csak olyankor fagyott le, ha zsebben volt. Emellett pedig még az érdekesség, hogy azóta sem fagyott le SOHA netezés vagy bármilyen más használat közben. CSAKIS olyankor, amikor sötét volt a képernyő. Nekem ezért pl. teljesen felfoghatatlan, hogy ez hogyan lehet egy hardveres hiba.

Új hozzászólás Aktív témák